Sesja w klimacie The Walking Dead - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Balwur,
Szkoda...
Ven'Diego,
Na chwilę obecną jest zawieszona.
Balwur,
Sesja istnieje? Istniała, czy moze na chwile obecną zaistnieć?
Ati,
O! W sumie nawet dzisiaj miałam usiąść i zacząć pisać, ale mnie zagadali. Jutro postaram się już nie dać zagadać i napisać.
Foigan,
Zaaaraz ją ocknę, spać nie będzie!
Ven'Diego,
Pani A i Pan W

[Dodano po 2 dniach]

Dziś ew jutro zacznę pisać tematy. Jak Ati się ocknie, to ją później wystartuję.
Foigan,
Kto jeszcze nie wysłał, albo kogo już masz?
Ven'Diego,
Ok.
Czekam na postacie btw ;p
Trzeci Kur,
Niestety muszę zrezygnować z uczestnictwa:( Jak na złość przybyło mi nagle pełno roboty na najbliższe dwa tygodnie i cud będzie, jeśli chociaż z nią uda mi się wyrobić.
Ati,
O Bogowie. Żegnajcie spokojne sny.
Wiktul,
Powiadasz...

Ven'Diego,
Zombie kukurydzy jest ponoć najstraszniejsze.
Trzeci Kur,
A co z zombie królikami? Zombie pieskami preriowymi? Zombie mrówkami, świerszczami itp.? Pole to najgorsza z możliwych lokacji.
Ati,
W szczerym polu nawet łatwiej, w końcu mniej ludzi == mniej zombie
Ven'Diego,
Nie oczekuję tekstów długich jak broda Gandalfa ;P
Ważne żeby zawierało to o co prosiłem i żeby opisać to co uznasz za ważne.
Foigan,
Dobrze, że się nie spieszy. Jakieś wytyczne odnośnie karty? Długa, krótka, starczy jakiś zarys postaci z wyglądem?
Wiktul,
E tam, mnie szczere pole nie przeszkadza. Wiesz, ile zombie może zmieścić się w szczerym polu?
Ven'Diego,
Postaram się skierować ludzi w okolice gdzie miały miejsce wydarzenia z gry czy z serialu. Może nie koniecznie w tych samych "lokacjach" ale gdzieś w tych okolicach.
Trzeci Kur,
Mam pytanie: jakieś konkretne miejsce planujesz na akcję? Bez tego się pewnie nie obejdzie przy robieniu karty postaci, a nie chciałbym jak jakiś ostatni laps wylądować w szczerym polu. Zachodnie USA to jednak dość rozległy teren;)
Ven'Diego,
Looz panie i panowie, looz. Nie pali się ;D

@
Trzeci Kur
Info W PW ;]
Wczytywanie...