Komiks rozpoczęty na dobre! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Deunan,
Ranking to lista najpopularniejszych web-komiksów polskich autorów. Tu zaczyna każdy, kto szuka czegoś do poczytania.

Ok. Bez względu na serwer pozostawiam sobie alias http://mei.go.pl bo go łatwo zapamiętać. Zajrzyjcie czasem, a jak się spodoba, to zagłosujcie. Głosować można raz dziennie. Pierwsza TopLista jest co jakiś czas resetowana.

Dzięki za uwagę.
Medivh,
Podpisuję się pod tym co napisał Rince rękoma i nogami :mrgreen: Jak będę miał więcej czasu to przeczytam wszystko o postaciach itp. Podoba mi się ten świat gdzie USA po prostu nie ma (podoba mi się jako temat komiksu - sam nie chciał bym tam żyć ).
Rincewind,
Ładnie, naprawdę ładnie... A co tam, niech będzie... BOSKO ! Wytłumacz nam jeszcze co to za ranking jest, o którym tam wspominasz...

Ps. Nie wiem czy to słuszna uwaga, ale jak piszemy po angielsku to New York, a jak po polsku to chyba Nowy Jork?
Deunan,
Hmmm, patronat... Chodziło mi bardziej o jakąś koleżeńską wymianę adresów
Finkregh,
Spoko... Deunan, mam nadzieję, że update to nie jedna kartka? ;p Bo tak żeby to sklecić w całość to trzebaby czekać z rok, półtora...

I popieram pomysł patronatu, świat musi obejrzeć te rysunki ^.^
Ekhtelion,
Chętnie pomogę. Co dwie głowy to nie jedna
Deunan,
Hmfff, Ekh, wieeem, ja to już poprawiałam x razy i zawsze coś nie wejdzie >_< muszę odsapnąć, jutro spojrzę na "świeżo" jeszcze raz i na pewno się przyłożę.

Edit - jak na razie wyłapałam ortografy. Nie było ich tak dużo jak myślałam, w dodatku to te same błędy które robię od lat już z nawyku albo z zapędu pisania na klawierce (np w "mnie" nie wchodzi mi "i")
Ekhtelion,
Pyatnie czy Goha jest tym zainteresowana. Bo w sumie tematyka trochę "różna".

Mała uwaga.

W tym tekście wproawdzającym jest parę literówek. Warto by to poprawić bo to w sumie wizytówka całego komiksu.
Tokar,
Według mnie nasza szacowna stronka powinna wziąśc pod patronat ten komix Wyszło by to obu na dobre. No, ale ja tu nie rządze ;p
Deunan,
Zapraszam na http://members.lycos.co.uk/goha7777/

proszę o kontakt osoby, które mogły by mi jakoś pomóc w zareklamowaniu stronki, wspomagając linkiem czy bannerkiem na swoim serwisie

Pozdrawiam, Goha.
Wczytywanie...