Jak tworzyć różdżki i mikstury w HotU? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

casinus,
Ja nauczyłem się tego atutu i teraz tylko rzucam czar (najczęściej czarne macki) i mi wychodzi tylko expa dość dużo zabiera
Mathew,
A może nie marz menzurki?

Buhaha. Brawo! Chyba pięcioletnie dziecko by to dobrze napisało - Rince Prześmiewca.
Rincewind,
A może to jest tak jak ze zbrojami i brońmi. Musisz mieć odpowiedni składnik i wtedy na nim otwierasz okrągłe menu i naciszkasz tworzenie przedmiotu (ja próbowałem :wink: stworzyć jakiś pancerz). Jednak to tylko zwykłe pancerze i bronie. Magiczne pewnie możesz robić dopiero na wyższych poziomach tej umiejętności.
Nazin,
ja już radziłem ale niestety też nic z tego nie wyszło
Gość_Anonymous*,
No to ja juz niewiem moze nazina cos poradzi
Angela,
a niewiem jak sie tworzy pulapki ale robie tak jak jest napisane w atucie tworzenie rozdzek i nic pewno trzeba cos wiecej zrobic bo niejest to napewno blad gry tylko niewiem co
Rincewind,
A to nie jest przypadkiem tak samo jak tworzenie pułapki w SoU?
Gość_Anonymous*,
Eeee to to juz dziwne .a prubowałaś reinstalki ja nie miałęm takigo kłopotu przynajmniej z różczkami
Angela,
co ty niepowiesz gram magiem i wiem teoretycznie jak zrobic bo rzucam zaklecie na rozdzke pusta i nic wiem ze mozna zaklecia o max 4 poziomie
Gość_Anonymous*,
Co do rózdzek to jest taka jedna zdolność (bodajze tam gdzie np mamy zionięcie ogniem ) lae nie jestm pewien bo wydaje mi sie że tylko postacie czarujące mogą tworzyc tego typu rzeczy
Angela,
ludziki wie ktos jak tworzyc rozdzki i miksturki w hotu ?
Wczytywanie...