Koniec konkursu, ale sesja trwa nadal - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Czy MG może powrócić do sesji?
manfret,
Takie pytanie, czy mogę wrócić do sesji?
Ven'Diego,
Je sli ktoś chce zagrać, to feel free to post a mesedz.
Zamierzam pociągnąć ta sesje i wychodzi na to że tylko Wiktul jest wystarczająco masochistą
MG i gracz, jeden na jednego. Duel of fates.

[Dodano po 2 miesiącach]

Jeśli ktoś jest zainteresowany wzięciem udziału w sesji, just tell me ;p
Wiktul,
Pytanie ponowne - ktoś chce grać poza mną / ze mną?
Ven'Diego,
Tu siedź cicho! Bo tylko ty grasz xd
Wiktul,

Cytat

Czy ktoś ma ochotę jeszcze grać w tą sesję?

Ven'Diego,
Jeśli chcesz grać, to podeślij kartę postaci.

[Dodano po 7 miesiącach]

Takie loooźne pytanie. Czy ktoś ma ochotę jeszcze grać w tą sesję? Mówię o nowych chętnych do grania jak i tych którzy grali a się z jakiegoś powodu wykruszyli.
manfret,
Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Bo nie widzę wywieszki 'Rekrutacja zamknięta'.
Ven'Diego,
Jak na razie nie mam zamiaru ukrywać sesji, więc looz ;]

[Dodano po 4 minutach]

Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w sesji, to mogę przygarnąć dwóch nowych graczy.
Foigan,
Ja mam tylko jedną prośbę, żebym miał dostęp do sesji, bo czyta się świetnie, a były propozycje, żeby uniemożliwić czytanie osobą z zewnątrz.
Wiktul,
Wszystko fajnie. Więcej zombie.
Ven'Diego,
Jako że konkurs sesyjny dobiega końca, myślicie sobie pewnie że to koniec sesji. Otóż nie.
Jeśli wam nadal chce się w to bawić, to ja z chęcią poprowadzę tą sesję dalej.

Poza tym dziękuję wam za zainteresowanie, stosowanie się do regulaminu, oraz o częste odpowiedzi. Udało nam się dobiec do końca w pełnym skłądzie, nikt nie odpadł po drodze. To jest zajebisty motywator na przyszłość. Mam nadzieję że bawiliście się chociaż w połowie tak dobrze jak ja.
Jeśli macie jakieś pomysły, uwagi, komentarze odnośnie sesji, podzielcie się nimi.
Wczytywanie...