Ragnarok Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Yale'mallis,
Gra ogranicza się do bezmyślnego zabijania mobów i stwierdzenie, że jest najbardziej rozbudowaną MMoRPG, że wogóle jest rozbudowana sprawiło, że śmiałem się przez dłuższy czas.
Devilus,
skad sciagnac tego ragnaroka i DarkEden?
olo,
hmmm powiem ze gra sie prezentuje calkiem ciekawie, moze se ja nawet sciagne z neta, a co do moich wczesniejszych postow nikt mi jeszcze nie odpowiedzial czy ktos gral w DarkEden...
huberthc,
ze tak sie zapytam - grales w uo? bo cos mi sie wydaje ze nie jest to najbardziej rozbudowany mmorpg ;]
Geralt_Bialy_Wi,
To tu takiego tematu jeszcze nie ma?... Co za ludzie, no...

Bardzo dobry MMOcRPG. Grafika 'mangowa'. Pseudo 3D (rzut izometryczny); modele otoczenia są trójwymiarowe, a postacie... uwaga! DWUWYMIAROWE! Śmieszne, ale całkiem fajnie wygląda. W tej chwili Ragnarok jest moim zdaniem, najbardziej rozbudowaną grą swego gatunku (sama ilość nakryć głowy (coś ok. kilku setek... może pół tysiąca) budzi podziw ). Gra jest typową PvM. Oczywiście są także specjalne PvP areny oraz podczas wojny gildii (WoE - War of Emperium), na terenach zamków. Profesji jest 6, plus tzw. Novice. Każda z 6 profesji ma do wyboru klasę bardziej zaawansowaną, lub alternatywną dla swojej pierwszej, więc wygląda to np. tak:

Novice -> Swordman -> Knight
lub
Novice -> Swordman -> Crusader

oczywiście 'odmian' samego Crusader'a jest conajmniej kilkanaście, aczkolwiek najpopularniejszym jest tzw. czołg ;]

co do samych serwerów, jest jeden polski shard, ale zostanie zamknięty - na jego miejscu powstanie nowy - lepszy. Będzie to połączenie tego, który jeszcze działa i mojego 'ojczystego', który umarł, dawno temu... legendarnego Allseronu (kto probował grać w polsce w RO, napewno słyszał o Allseronie. Jeśli grał na DRT, to 30% opinii o Allseronie to mogły być niedomówienia lub kłamstwa ;p).

zapraszam na forum projektu Valhalla - http://www.psr.hostings.pl/forum/index.php
Wczytywanie...