Czarny smok powraca do Herosów! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ranger Krzyś,
Racja, teraz Twoja poprzednia wypowiedź brzmi sensownie.
Gość_Landbark*,
Ranger Krzyś -> Kolejność mi się jebła, chodziło mi o VI. W V ustalono fabularnie że nekromanci to odłam ze srebrnych miast (akademia) a mroczne elfy od elfów z Irondall (Sylvan). Przepraszam że nie zauważyłem tego błędu.
Gość_T*,
Ten smok to przerobiona mallassa z VI tylko to co u niej fioletowe to tu żółte. Tęsknie za lochami z III i IV te mroczne elfy rodem z warhammera to nie to samo :< Nie lobię elfiaków chce złe oczy, i minotaury i troglodytów.
Ranger Krzyś,
Drogi Gościu, w Heroes IV było obecne miasto z którego wywodzą się nekromanci - Nekropolis. Z różnych względów słudzy śmierci sprzymierzyli się z Kreeganami, czyli mieszkańcami Inferno, dlatego też można było werbować jednostki piekielne, miast tych nieumarłych. Ale to zależało już od gracza, jaki to profil nada swej siedzibie. Mniejsza z tym, niemniej jak widzisz, własny zamek posiadali.
Gość_Landbark*,
To miłe że dodali mroczne elfy (loch), szkoda tylko że nie ma elfów zwykłych (sylvan) od których ta rasa się wywodzi. Podobnie w IV są nekromanci ale nie ma zamku z którego wywodzą się nekromanci, nie ma Akademii. To jest bardzo nielogiczne.
Gość_bob*,
yyyyyyyyyy.......eeeeeeeeeeee.......... nie.
przefantazjowany ten smok
za mało smoka w smoku.
Sosna,
No ciekawie wygląda, zobaczymy jak będzie prezentował się w samej grze. Może i nie odczuwałem bardzo małej ilości zamków, ale brak lochów był dla mnie sporym zaskoczeniem, lepiej późno niż wcale.
Ranger Krzyś,

Tak jest, bardzo nam go brakowało, praktycznie od drugiej części "Heroes of Might and Magic" pojawiał się w każdej odsłonie cyklu, aż do części szóstej, w której go brakło. Teraz zaś powraca, wraz z dodatkiem "Shades of Darkness" pojawi się "nowe" miasto – "Loch" – w którym smok będzie miał swą siedzibę. Oczywiście jako najpotężniejsza jednostka z możliwych do zwerbowania. Nie bez przesady poddaję "nowość" miasta w wątpliwość, bo przecież "Dungeon" był i w III i w V części cyklu.

smo, czarny smok, might and magic: heroes vi, might

No dobrze, ale my nie o tym, nie o jednej z największym wad "szóstki" – małej ilości miast. Ale o smoku! I to nie byle jakim, bo: czarnym!

smo, czarny smok, might and magic: heroes vi, might

Smok prezentuje się ciekawie, widać jego nieziemską, upiorną wręcz budowę. Skrzydła niczym rozgwieżdżone nieba, demoniczny łeb – jeśli graficy niczego nie schrzanią, to chyba będzie jedno z najlepszych wyobrażeń tej gadziny. A wy co sądzicie o królu jaszczurów z przyszłego (premiera pod koniec lutego!) dodatku do "Might & Magic: Heroes VI"?

Ps. A na deser historia jednostki w serii.

smo, czarny smok, might and magic: heroes vi, might
Wczytywanie...