Maniakiem być.... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Dla mnie najciekawiej wygląda trzeci komp z pierwszej listy najbardziej Fallout'owy
Eternith,
Nie no...
To pierwsze okropne! Na dodatek nic nie widać!
To drugie też jakieś takie... no nie fajne .
To trzecie jest przesadzone . Za dużo tych głupot i wygląda jak wygrzebany ze śmieciarki...
Ten czwarty zaś jest nawet niezły... Obrazek na boku jest kiepsko namalowany, ale po jakimś czasie zastanowienia dzoszedłem do wniosku, że sam chciałbym mieć taką obudowę .

Czy to TYLKO dla maniaków, to nie jestem pewien, ale te pierwsze dwa są okropne... Kto by takie coś wpuścił do domu xD.
KoZa,
Mi, osobiście, najbardziej podoba się obudowa nr 4. Pamiętam dobrze ten screen z ekranu instalacyjnego "jedynki". To bardzo dobre wspomnienie, więc i ten tower mi odpowiada. Nie oznacza to jednak, że chciałbym coś takiego w domu sobie postawić - przede wszystkim dlatego, że u mnie komp stoi pod biurkiem.
Medivh,
Te obudowy świetnie wyglądają i trzymają klimat. Tylko, że na zrobienie czegoś takiego trzeba wydać dużo kasy i mieć gdzie postawić. Bo u mnie komp stoi pod biurkiem i raczej go nie widać. No chyba, że zmieniam płytę ;] Bo tak zrobić dla własnej satysfakcji, to człowiek pocieszy sie tydzień, dwa i mu się znudzi. A jeżeli komp stoi na widoku i często zaprasza sie gości to inna sprawa

Z tych wszystkich najlepszy jest 3. W tym ostatnim te niebieskie neony i napis Fallout psują cały efekt.
VL,
Zgodzę się z Nazinem. Nic jakoś szczególnie zapierajaćego wdech w piersi. Tym nie mniej trzeba się troche pobawić aby coś takiego zrobić...

Nie, nie wiedzielismy to zapodaj i zobaczymy.
Dany,
Muszę powiedzieć, że takie obudowy bardzo mi się podobają. Fanie by mieć coś takiego. Także neony są spoko. Z tych tutaj najpardziej mi się podoba 4. Też lubię Fallouta, ale czegoś takiego bym raczej nie zrobił Może coś innego...
A widzieliście obudowę z Dooma 3?
Nazin,
Te trzy pierwsze widziałem na targach tuningu komputerowego ale w sumie te są słabe, były lepsze
Wczytywanie...