Poszukaj na obrazku... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Elthran,
To może dodam coś od siebie
- Rednex (kowboje i kobieta)
- Prince (mierzy w niego Królowa)
- Ratt (szczur nad nożyczkami)
Póki co więcej nie wymienionych zespołów nie widze

Edytowane:
Po dokładniejszym przyjrzeniu się obrazkowi wydaje mi się, że ten zamazany facet w różowej koszuli po prawej stronie może prezentować zespół The Who.
Raphagorn,
Królowa z pistoletami to mogłoby być Queen. A gdyby królowych było więcej, to mogłoby też być Queens Ale jest tylko jedna... I jeszcze blisko tych owoców z prawej w akwarium pływa Fish, były wokalista Marilion. Jest też tam jakiś shop, za którego wystawą widać babkę w bieliźnie, ale to chyba nie jest Candy Shop, bo wtedy raczej byłaby tam cukiernia niż wiadomo co
Z tym, że nie mam pojęcia jakie zespoły miały kontakt z Virgin
Deunan,

Użytkownik Vader dnia May 24 2006, 05:23 PM napisał

[nie wiem czy o tym juz nie pisaliście] Te orły kojarzą mi się jeszcze z Edytą Górniak i "widziałam orła cień" Tylko jakoś cienia nie widzę :]

Przypominam, że w grę wchodzą tylko artyści którzy mieli kontrakt z Virgin.
Vader,
Ja jeszcze znalazłem Nirvanę, prawy dolny róg Znaczy te buźki

[nie wiem czy o tym juz nie pisaliście] Te orły kojarzą mi się jeszcze z Edytą Górniak i "widziałam orła cień" Tylko jakoś cienia nie widzę :]

W tle widzę jeszcze biegnące trzy 'panie' To chyba abba :>

To chyba tyle
Terion,
obok 2 lamp, pod orłami

ich troje jak nic para i samotny cowboy

pani na balkonie to moze Maryla Rodowicz

nie wiem czy bylo Rolling Stones
Medivh,
Takie male skojarzenie - może ta biżuteria to Amy Diamond? ;p ;p :mrgreen:
Deunan,
Blondie, chłopaki, Blondie
Zgadliście wszystkie wymienione. Chodzi o to, żeby znaleźć komplet :]
Ktoś kiedyś podsumował cały obrazek jako "Crazy Town" lol
Jakób,
A może Pink, albo Christina Aguilera, bądź Avril... ale nie, ona już była... a może to jest Tina Turner? ;p
Medivh,
No to może jeszcze jakaś podpowiedź? I mogłabyś nam powiedzieć, które zespoły zgadliśmy, a które nie :mrgreen:
Deunan,

Użytkownik Medivh dnia Dec 4 2005, 04:36 PM napisał

A moża ta facetka na balkonie to Shakira?

[post="38796"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Też nie
Medivh,
Virgin z Dodą Elektrodą na czele :lol:
Jakób,
To jak nie Motorhead to może Machine Head.
Ekhtelion,
Scorpions
Medivh,
A moża ta facetka na balkonie to Shakira?
Deunan,
Dalej, chłopaki, dalej :} Poza motorhead to nic nowego nie znaleźliście. Nie to że my znamy już wszystkie ale... Pani na balkonie to ani Brit ani Avril. APC... Też tam nie ma. Podpowiedź: wszystkie zespoły promowane są przez Virgin :]
Medivh,
A dziura to może zespół Hole
Jakób,
Koleś który stoi pod napisem Shop (ten żółty koleś) przypomina mi wokaliste z Tool.

Ta moneta jest Wspaniałym Okręgiem (A Perfect Circle) - takie moje skojarzenie ;p

Dwie litery "u" na ściane nad teleizorami to U2

Może ta kolesiówa na balkonie chce się zabić czyli Suicidal Tendencies :mrgreen:

To wszystko jest szalone czyli Mad Season ;p

Między pominkiem a tymi facetami co stoją na sobie (?) jest koleś co ma maszynową głowę po ang. Motorhead ;p

Te obrzyny co trzyma królowa może być nazywana przez niektórych rewolwerami i widzać że one są takie aksamitne czyli Velvet Revolver :mrgreen:

---

Narazie to wszystko
Medivh,
Pasy to - The White Stripes
Atis,
Avril z tego co wiem ma takie brązowawe włosy, mnie ta babka na balkonie skojarzyła się z Brytney :mrgreen:. Głupie skojarzenie, ale może mieć sens...
Wczytywanie...