ROTy... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Grasz niefair Fink ale trzymaj

"kobyla ma maly bok kajak 1000000 W0 Z"}+z#~&% oto i tresc komunikatu. trzy poprzednie hasla (zdanie, wyraz i liczba), oraz ten tekst stanowia rozwiazanie naszego konkursu. Caly odszyfrowany tekst poslij qbiscie, zeby zaznaczyc, ze udalo ci sie to cholerstwo rozwiazac i ze czekasz na jakas nagrode. pozdrowienia, a-team. www.sesje.hk.pl "
olo,
Ja w necie znalazlem tylko tłumacza do ROT'a 13, ale nic nie znalazlem do takiego ROT'a 94. W tym rocie ktorego mialem przesuwał litery o 13 w przód.

o to link to niego link
Finkregh,
Dobra, szukam pomocy. Mój qmpel wyszukał sobie ostatnio 'nowy' kod w necie, mianowicie ten tytułowy - ROT. Wiem tylko, że polega on na przesuwaniu o opdowiednią ilość miejsc liter i cyfr... Z tym, że wersji ROTów jest aż do 94.
No i tutaj request - mógłby mi to ktoś przetłumaczyć?

%)z3&y 'y 'y&3 z)% %y$y% IHHHHHH

).) # .,}-{ %)'/(#%y./F .,43 *)*,4}|(#} "y-&y @4|y(#}D 13,y4 # &#{4zyAD ),y4 .}( .}%-. -.y()1#y ,)41#y4y(#} (y-4}!) %)(%/,-/F [y&3 )|-43~,)1y(3 .}%-. *)-&#$ +z#-{#}D 4}z3 4y4(y{43{D 4} /|y&) {# -#} .) {")&},-.1) ,)41#y4y{ # 4} {4}%y-4 (y $y%y- (y!,)|}F

*)4|,)1#}(#yD yE.}y'F 111F-}-$}F"%F*&

Ew. dać linka do jakiegoś deszyfratora online... Byłbym wdzięczny
Wczytywanie...