Chce podlaczyc do telewizora - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

stende,
Chyba logiczne Podłącz pod te złącze które posiada zarówno karta jak i telewizor, w Twoim przypadku będzie to VGA.
Fodro,
Przepraszam ze tak pzono ale juz dziala podlaczylem do kompa zrobilem update karty graficznej i musialem kupic przejsciowke i wszystko dziala dzieki za pomoc :*
Foigan,
Dwie karty graficzne nie będą działać razem.
Z której karty korzysta system. Zarządza tym optimus?
Fodro,
Nie mam klonowania obrazu. A Nie chce mieć dwóch naraz podłączonych bo nawet nie miałbym takiej możliwości. Chcę wywalic monitor i dać tv. I nie wiem od czego zacząć

Mam zintegrowana katre graficzną. A jak bym tam podłączył 1 monitor i pod normalną karte drugi to by działały oba???
Foigan,
Co masz ustawione w opcjach karty? Klonowanie obrazu, lub coś w tym stylu włączone? Czy masz telewizor jako drugi monitor?
Fodro,
Juz napisalem co ma moja karta graficzna.
Vga, hdmi i port dvi

Podłączyłem poprzez vga i pokazuje mi siętylko wczytywanie windowsa ale potem pisze wykrywanie formatu i nie pokazuje pulpitu. Co to może być???
Foigan,
A karta graficzna ma dodatkowe wyjście?
Fodro,
Tzn ja mam system operacujny windows xp takze nie widziałem takiego ustawienia na tych systemach. Na vista i wyzej to widziałem takie współdzielenie.
A jeśli chodzi o Tv to proszę:

http://www.capslock.p...c20s5ebk/27029
Gość_Forgotten*,
Podłącz monitor kablem VGA i w systemie w preferencjach obrazu włącz telewizor który zostanie wykryty jako drugi monitor. Tam też ustawiasz typ współdzielenia obrazu (klonowanie, rozszerzona przestrzeń) i rozdzielczość.

Poza tym jakieś info o telewizorze?
Fodro,
Nie jestem doswiadczony w te klocki bo chce to zrobić pierwszy raz i pomyslałem że na pewno ktos tutaj ma podlaczony komp do tv. Więc Mam telewizor która ma podłączenia takie jak:
euro
s-video
vga
audio L i R
i takie zolte wejscie do czinkci

Moja karta graficzna ma vga i hdmi.

No i wiec chciałbym ten monitorek podłączyć i teraz nie wiem jak. Prosiłbym o pomoc. Próbowałem podłączyć za pomocą kabla vga ale nie działa próbowałem zmniejszyć rozdzoelczość bo myślałem przez to ale też lipa. Jeśli ktos byłby tak łaskaw i mi pomógł byłobym naprawdę wdzięczny

pozdrawiam
Wczytywanie...