Mistyczny Łucznik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rincewind,
Dokładnie drodzy panowie. Trzeba mieć przynajmniej 1 pozim kastą czarującą i modyfikator z inteligencji (u czarodzieja) +1 lub z charyzmy (u czarownika) też +1, bo inaczej to nie będziesz w stanie puszczać czarów. Troche to głupio zrobili, bo strasznie zjada expa za wieloklasowość. Pół biedy, jeśli grasz elfem, bo on niweluje kare w przypadku czarodzieja, ale jeśli grasz kimś innym..... radziłbym nie awansować w Mistycznego Łucznika. A wszystkie wymagania można spełnić już na 7 poziomie, więc przy 8 możesz awansowac w MŁ.
Nazin,
a więc dobrze
Gość_Anonymous*,
Ja juz to rozszyfrowałem trzeb miec elfa lub półelfa
podstawową premię do ataku: +6
Atrybuty: Ulubiona Broń-Długi łuk lub Którtki Łuk, Strzał z Bliska, oraz trzeba dac jeden poziom na czarownika i przy awansowaniu na kolejny poziom juz mozna wybrac mitycznego łucznika.
Nazin,
aha :twisted:
Gość_Anonymous*,
Zeby zostac mistycznym łucznikiem nalezy spelnic wszystkie podane warunki (z nimi nie bedzie problemow), jedyny problem dotyczy czarow.
Tu sprostowanie nie maja to byc czary kaplanskie tylko mistyczne (ancient spells)(czarodziej/czarownik - wystarczy 1 lvl)

Czyli musisz zrobic wczesniej sobie jakiegos czarodzieja czarownika wystarczy 1 lvl a pozniej bedziesz mogl łowce

Pozdro
Nazin,
to w takim razie gdzieś musi być błąd
Gość_Anonymous*,
faktycznie masz racje cos mi sie zle obilo
mozesz mi powiedziec jaka jest roznica miedzy zakleciami kaplanskimi a mistycznimi jesli jakas jest. Na twojej stronie pisze ze trzeba umiec rzucac czary kaplanskie a gdzie indziej znowu ze mistyczne :shock:
pogubilem sie juz w tym
mam wszystko juz spelnione tylko co do tych czrow nie jestem na 100 % pewien jakis moze niedorob bioware'a (bylby chyba 1 w tej grze)
nie wiem bede z tym walczyl ale moze masz jakis pomysl

pozdro
dzieki

P.S. : wydaje mi sie ze czary mistyczne to te u czarodzieja a na stronie bioware'a pisze ze musi umiec rzucac czary mistyczne, u ciebie jest ze kaplanskie. jak mozesz to sprawdz to

Z gory dzieki za help :wink:
Nazin,
wiesz jest to trochę nie możliwe żeby był 9 łucznik i 15 mistyczny ponieważ żeby zdobyć większy poziom niż 10 postaciami epickimi trzeba najpierw zdobyć 10 podstawową klasą. dopiero potym można awansować dalej klasą epicką i automatycznie po osiągnięciu 10 poziomu ta klasa staje się epicką
glowa83,
mam ten sam problemik co inni, wszystkie wymaganie spelnione, premia do podstawowego ataku +6 i nadal nie moge wybrac tej postaci

pelna nazwa to epicki mistyczny lucznik, a z tego co wiem to postac staje sie epicka po 21 poziomie, moze trzeba osiagnac 21 pozimo zeby moc go wybrac, ale gdzies mi sie obilo ze koles mial 9 lucznika i 15 mistycznego

jak wiecie jak to zrobic to dajcie znac

thx
Nazin,
bo ja to wiem... może
Gość_Anonymous*,
Jestem na 99% pewny , a nawet bez żadnej broni mam + 6 do ataku a z bronią 3 razy tyle po za tym mam 11 poziom i nic nie mogę nie wiem czemu może w opcjach jest coś co trzeba odblokować niewiem , chyba że trzeba jeszcze wziąść atut " magia w walce " bo to miało by sens ???
Nazin,
czy na pewno masz dobrą premię do ataku bo to są najczęściej popełniane błędy przy wybraniu klasy prestiżowej
Gość_Anonymous*,
No właśnie mam spełnione wszystkie te warunki i nic nie da się.
Mam już nawet 9 poziom i tez nic.
Gość_scatio*,
Aby zostać mistycznym łucznikiem należy wg instrukcji:

Rasa: elf lub półelf
Podstawowa premia do ataku: +6
Atrybuty: Ulubiona Broń-Długi łuk lub Którtki Łuk, Strzał z Bliska,
Magia: Zdolność rzucania zaklęć kapłańskich

To chyba wszystko, przynajmniej jeśli chodzi o instrukcję
Gość_Anonymous*,
Czesc mam pytanie w dodatku shadows of undrentide gram łowcą mam 8 poziom spełniłem wszystkie warunki i nie mogę nadal grać mistycznym łucznikiem czy trzeba osiągnąć konkretny poziom, co jeszcze trzeba, bym mógł awansować w tej klasie.
Wczytywanie...