[Turniej] Heroes of Might and Magic 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

war_games,
Wiecie co - niedługo wychodzi heroes online - pisali tutaj o tym niedawno w zapowiedziach: gry strategie - o ile tego nie zwalą to bedzie ubaw po pachy - wyobrażacie sobie? Nieograniczony świat heroesów, wypełniony po brzegi graczami - wtedy to dopiero będzie można grać po sieci!
Trzeci Kur,
Jak amen w pacierzu.
Wiktul,
Tak. Niestety, czasem wola przegrywa w starciu z nie-materią. Wirtualna rzeczywistość niebyła dziś kompatybilna z naszym geekowym zapałem, jednak w imieniu wszystkich moich kolegów wyrażam przekonanie, że i tak, w dowolnym czasie i okolicznościach, zwyciężymy. Wszystkich.
Trzeci Kur,
Uważam, że laur zwycięzcy należy się nam wszystkim. Moralnie pozostaliśmy niezachwiani.
Ty Cruelsufferer,
Na szczęście ja wygrałem prostotą behemotów.
Ranger Krzyś,
Pozbywam się ochrony, musicie chwilę poczekać.

[Dodano po 7 minutach]

Ty, wykopał nas z serwera Co dalej?

[Dodano po 33 minutach]

Kombinowania ciąg dalszy.

[Dodano po 21 minutach]

Poszło szybko, turniej zakończony. Kurze, te Twoje hydry spuściły mi niezły łomot, gdyby nie moje czarne smoki miałbym duuuży problem. Dzięki za grę.
Trzeci Kur,
To właźcie na pokój ten co wcześniej:P
Ranger Krzyś,
Zgłaszam gotowość, mam już wersję 4.0.
Ty Cruelsufferer,
Ja jestem i mogę coś grać.
Trzeci Kur,
Zobaczymy jak się to wszystko dziś ułoży. Najwyżej trzeba będzie przesunąć granie na inny dzień, żeby pasowało wszystkim albo chociaż większości.
Ranger Krzyś,
To co umawiamy się na 16 ?

[Dodano po 17 minutach]

Wkraczam do gry, do zobaczenia o 16.

Ps. Erathia zapłonie, jeśli Game Ranger dopuści mnie do gry.
Trzeci Kur,
Ot zaskoczyłem Ty'a, a potem Wiktula gra wykopała i tym sposobem rozgrywka się skończyła:P I pewnie wcześniej jak za 2h nie zagramy, bo Ty'a nie ma, a Wiktul poszedł odespać. Ja za to, korzystając z okazji, idę robić obiad:P
Ranger Krzyś,
Kurze, podziel się szczegółami tego epickiego starcia!
Trzeci Kur,
No mam nadzieję. Stłuczenie Ty'a wprawiło mnie w euforię, chętnie to powtórzę
Ati,
Wiesz, jak tutaj net chodzi jak krew z nosa to tak ciężko byłoby grać. Ale przecież później też pewnie będziecie jeszcze grać to można coś sprobować.
Trzeci Kur,
A takie mieliśmy ambitne plany;)
Ati,
Ja w zasadzie też bym chętnie z Wami pograła, ale teraz nie bardzo mamy warunki ku temu.
Trzeci Kur,
Ciezko mowic o wygranej - Wiktula wywaliło z gry po prostu.
Wiktul,
Pokój jest ten sam, kto chce niech dołącza.
Ranger Krzyś,
A więc Kur wygrał? Co robimy,? Bo, chyba, nie ma sensu już na mnie czekać - jeśli nawet dociągnę co trzeba, to zaczniemy koło 15 następną rundę. Plus istnieje spora szansa, że Game Ranger powie mi f*** off. Kończymy turniej?
Wczytywanie...