WYBORY GAMEEXE 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ranger Krzyś,
Dzięki, Kurze, za ostrzeżenia. Na armię kotów mam coś specjalnego, coś co sprawi, że Enether dosłownie zzielenieje. Ha! Wiedziałem, że mój mobilny miotacz glonów do czegoś się wreszcie przyda... W odwodzie trzymam wyrzutnię glonojadów - to powinno dać mega combo!
Hassan',
Nie martw się Krzyś, pożyczę Ci kiścienia, taki jestem fajny. Najfajniejszy!

Dzięki wszystkim za głosy, umówione kwoty zacznę przelewać po weekendzie.
Trzeci Kur,
Krzyś, nie sraj dzikiem, enether "is just a man". Musisz za to uważać na jego Złotą Kocią Ordę:

Ranger Krzyś,
O, nie! Teraz mnie czeka pojedynek z psychopatą, dzięki głosujący. To tak jakbyście zasugerowali Jokerowi - Wiesz stary, niezły z Ciebie wariat, nie ma co, ale ten drugi to też niezły świrus i jest może nawet lepszy od Ciebie. I jak myślicie - co by zrobił Joker "temu drugiemu"? No właśnie. Postaram się jakoś przeżyć do następnego konkursu, w sumie mam niezły rzut na refleks, może się udać...
Gość_Forgotten*,
Na wstępie: Pozdrowienia z Ojczyzny Wungla i gryfnych dziouszek


Dziękuję wszystkim którzy oddali na mnie swój głos, zapewniam was że w tym roku zaniedbam stan swojej psychiki jeszcze bardziej, wszystko ku waszej uciesze drodzy Forumowicze!
Dziękuję również za głos w kategorii Najfajniejsza Użytkowniczka, od zawsze wiedziałem że mam to coś i spieranie się z moim kobiecym pierwiastkiem jest bez sensu. Choć pewnie to kwestia tych zjawiskowych włosów które doprowadzają wszystkie starsze panie do spazmów zachwytu


Gratuluję pozostałym zwycięzcom oraz Rangerowi Krzysiowi, który stanął na równi ze mną na najbardziej zaszczytnym ze wszystkich podiów.


PS Krzysiu:

Ranger Krzyś,
Oj tam, tak się tylko droczę. Psycho-spamer to urocza postać, może spokojnie dołączyć do zacnego towarzystwa świrów z Jokerem, Szalonym Kapelusznikiem, Panem Herbatką i Enetherem na czele. Zatem -
Medivh,
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i dziękuję za głosy na mnie

Krzyś - powinieneś się cieszyć, bo w końcu eneth sam nie zdobył 1szego miejsca jako psychol nty raz (wbrew pozorom, moim zdaniem to jest pozytywne odznaczenie tak w ogóle ).
Kiyuku,
Nie wiem, kto co roku robi ten sucharowaty kawał z Mivedą, ale mi się on już przejadł Anyway, dzięki za głosy
Trzeci Kur,
I w ogóle szacun dla enethera za zdobycie głosu w kategorii "najfajniejsza użytkowniczka":D
Vitanee,
Omfg dziękuję za jeden głos!
Wiktul,
2x Brąz, 2x Srebro, 1x Złoto.

A więc jednak ktoś zdołał mnie pokonać...

Ranger Krzyś,
Myślę, że ta cała heca wokół Amrala miała na to wpływ:P

Dementuję pogłoski, nie jestem Revanem. Zresztą, jak nie wierzycie, to zapytajcie się Pani Shan.
Withord,
No ba, chociażby dla tych odznak.
Trzeci Kur,
Ranger Krzyś, czy Ty wcześniej nazywałeś się Raven Captain? Jeśli tak, trzeba doliczyć Ci dodatkowe głosy:P
Ranger Krzyś,
Chciałbyś być psycho-spamerem jak ja?
Withord,
I tak ci zazdroszczę Krzyś, ja nie wygrałem niczego.
Trzeci Kur,
Podziękuj, będziesz miał chyba nowe odznaki do profilu:P

Moje głosy się zmarnowały (Lavo - podziękowania za głosowanie na Google przyjmuję w godzinach 8.00-22.00:P)
Ranger Krzyś,
Nie dostałem nawet jednego głosu w którejś z pozytywnych kategorii, a w tych negatywnych dostałem tyle, że aż zająłem oba pierwsze miejsca. Eeee... powinienem podziękować?
Eirin,
To nie pomyłka!
Lavo,
Fajnie, że ktoś też głosował na Google. Rzeczywiście jest jednym z najbardziej pomagających użytkowników

Enether jest wśród najfajniejszych użytkowniczek...
Wczytywanie...