Outlook 2007 i spam - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Forgotten*,
Ktoś jeszcze POP3 używa...?
Lionel,
POP3
OK, teraz działa poprawnie, ale pojawił się inny problem - Outlook ma jakieś problemy z wysyłaniem maili. Normalnie oszaleć idzie. A nie mogę zmienić programu, bo to korporacyjny wymóg :x.
Gość_Forgotten*,
1. Zmień klienta pocztowego, mój Thunderbird (Icedove będąc dokładnym) takiego problemu nie ma.
2. Zmień dostawcę poczty na takiego który potrafi ze spamem walczyć. (filtry antyspamowe, weryfikacja SPF i DKIM, etc.) Albo kup sobie uber taniego VPS'a i postaw na nim klasyczne combo: postfix + dovecot + saslauthd + (clamd + amavisd) + spamassassin + policyd + nginx/apache z roundcube dla dostępu webowego. Wszystko najwygodniej z backendem w MySQL albo innej bazie, np. PostgreSQL. Do tego odpowiednie wpisy w rekordach TXT domeny i jazda
2.5. Wykorzystaj gotowy system do tego co powyżej: http://www.iredmail.org/)

Poza tym po czym śmigasz? POP3 czy IMAP?
Lionel,
OK, miałem taką fanaberię i zacząłem korzystać z Outlook. Połączyłem go z moimi kontami na hotmail, by ściągało wiadomości. Wszystko działa sprawnie, ale Outlook nie pobiera z kont wiadomości, które znajdują się tam w folderze wiadomości-śmieci. Ktoś ma pomysł, jak to ogarnąć?
Wczytywanie...