Czcionka w BG2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hassan',
Ja nie mam pretensji - po to właśnie był screen, żeby wszyscy wiedzieli o jaką czcionkę chodzi.

Właśnie z tym leży pies pogrzebany; wątpię, żeby robili fonta od zera, bo to za dużo roboty przy łatwo dostępnych gotowcach. Myślałem cichcem, że wypłynie ta czcionka przy okazji premiery EE, ale muszę chyba pogodzić się z roczarowaniem.
porfirion,
Zapytałem o tę czcionkę na forum CoB - muszę przyznać, że odpowiedź nie jest zachwycająca, tj. raczej gotowca się nie znajdzie...


PS Sorry, że dopiero teraz zalinkowałem, ale choroba mnie dopadła i ze łba mi wyleciało

PPS Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu, że użyłem waszego screena (zwłaszcza Ty Cruelsufferer, w końcu to on oberwał ognistą kulą )
Hassan',
To nie jest czcionka, której szukam.

Gdyby to było takie proste, ten temat by nie powstał.
Courun Yauntyrr,
Może zajrzyj tutaj.
Hassan',
To też wiem - zależy mi na .ttfie albo .otfie, już gotowym do użycia pliku czcionki. W ten sposób muszę robić czcionkę sam, ale zależy mi na gotowcu.
Hassan',
W sumie, krótka piłka - potrzebuję czcionki z logu wydarzeń do BG2, czyli stąd:



Najlepiej jeszcze, żeby miała polskie znaki. Ktokolwiek zna nazwę, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, temu przybiję piątkę, tylko niech się tą wiedzą podzieli.
Wczytywanie...