Jestem Cyps Albo Zyps....... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
Ja na liście urodzonych dzieci znalazłem Bożydara Bogobojnego.
Wiktul,
A do mego znajomego, gdy pracował w Tepsie na infolinii, zadzwonił pan, którzy przedstawił się jako Gniewomir Kuciapski.
Kresselack,
Ah, to wszak bardzo popularne nazwisko Dane mi było słyszeć historie o znajomym mamy (bodaj z podstawówki), Marku Fiutym, który miast zapłacić spółdzielni mieszkaniowej 50 zł zażądał rozłożenia tej nietuzinkowej kwoty na 10 rat.
Szept,
Moja nauczycielka angielskiego z podstawówki nazywała się Fiut. Barbara Fiut
Rangramil,
Tak, ja kiedyś usłyszałem historię o pani prof, Nadziei. Nie byłoby to aż tak straszne, gdyby nie to, że tak to ona miała na imię. A nazwisko... Hajduczenia. Nadzieja Hajduczenia ;p I ona dostała pracę w szkole.
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavourrin Li'Vassar dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 17:17 napisał

Wiesz... Trzeba znać swojego wroga... Szatan wiec co robi ;P

Szatan prowadzi infiltracje.
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Raphagorn dnia piątek, 1 lutego 2008, 14:16 napisał

Dodajmy, że, chociaż pewnie i tak mi nie uwierzysz Theoden, Patryk Szatan to istniejąca osoba i naprawdę widziałem w szkole kartkę z wynikami XVI Olimpiady z Wiedzy o Teologii Katolickiej (czy jakoś tak), i naprawdę na pierwszym miejscu był ów gość...


Wiesz... Trzeba znać swojego wroga... Szatan wiec co robi ;P
Lionel,
Moja licealna wychowawczyni nazywa się Agnieszka Leżała. Jak się przypatrzeć, to ludzie mają czasem aż za bardzo abstrakcyjne imiona. Chyba polubię swoje nazwisko, nie jest takie udziwnione.
Mortton,
Najdziwniejsze nazwisko to Wozignój. W Polsce jest ponad 5 tysięcu "wozignojów".
Theoden,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Raphagorn dnia pią, 01 lut 2008 - 14:16 napisał

Dodajmy, że, chociaż pewnie i tak mi nie uwierzysz Theoden, Patryk Szatan to istniejąca osoba i naprawdę widziałem w szkole kartkę z wynikami XVI Olimpiady z Wiedzy o Teologii Katolickiej (czy jakoś tak), i naprawdę na pierwszym miejscu był ów gość...

Przypadki sie zdarzają.

Nazwisko z mojej szkoły:
Kevin Gwóźdź.
Raphagorn,
Dodajmy, że, chociaż pewnie i tak mi nie uwierzysz Theoden, Patryk Szatan to istniejąca osoba i naprawdę widziałem w szkole kartkę z wynikami XVI Olimpiady z Wiedzy o Teologii Katolickiej (czy jakoś tak), i naprawdę na pierwszym miejscu był ów gość...
Theoden,
Edward Listonosz. W sumie zupełnie normalne nazwisko, gdyby nie to, że pracuje jako listonosz. (ŚWK)
Raphagorn,
Patryk Szatan. W sumie zupełnie normalne nazwisko, gdyby nie to, że wygrał konkurs wiedzy z teologii katolickiej.
Theoden,
Śmieszne(wymyślone) nazwiska są w serialu Świat wg Kiepskich.

Arnold Boczek.
Katarzyna Cholewa-Zalewa
Majarek,
koleżanka mojej mamy - Justyna Cholera
nazwisko pasuje... jak do każdej kobiety...
Theoden,
Idzi Koczkodan .
D'Ciz,
Autorka mojego podręcznika od chemii : Maria Styka-Wlazło
Dabu,
Moja nauczycielka w przedszkolu nazywała się Joanna Naleśnik A w szkole miałem Józefę Żuracką xD Żur z naleśnikami?
Taramelion,
Pewna kobieta nazywała się Bomba. I wyszła za faceta Wielka. Zostawiła obydwa nazwiska.

Raphagorn,
Swoją drogą to dziwne: Lech, Jarek, Andrzej... Normalne imiona. Ale Roman? Roman się od razu kojarzy
Wczytywanie...