znalezione... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Favar,
Wiecie, fakt że gry są na swój sposób ogłupiane, równocześnie zyskując niemal tylko na grafice, to wina skonsolowienia wszystkiego. Mechanika fallouta musi być możliwa do wykorzystania na konsolach, więc szybka i intuicyjna.
Podejrzewam że gra będzie dobra, ale trudno będzie zadowolić ortodoksyjnych fanów serii.
Nadal nazywanie tej gry FPSem jest dość zrozumiałe. Bo teraz to już faktycznie będzie fps z ogromnymi elementami RPG. Ale nadal FPS

Swoją droga ciekawostka: Drużyna w Falloucie duża nie będzie. Konkretnie to ty + jedna osoba. I tyle. Niepokojąca informacja.
Dabu,
Jaki FPS? To że będzie z kamery pierwszej osoby wcale nie oznacza FPS'a Aktywna pauza, celowanie w konkretne części ciała... To będzie po prostu stary dobry Fallout tylko z innej perspektywy i z lepszą grafiką Ja jestem spokojny...
Hyrol,
NIE! Tylko nie kolejny fps! Rpg to ma być! To co w takim razie z doświadczeniem i perkami i karmą i wogóle co to będzie z tą grą? Albo oni są szaleni albo ja niedoinformowany... Arghhh.
Travis Valentine,
Popieram Danyego, ale z tego co słyszałem F 3 ma być FPS-em, co było marzeniem twórców od czasów F 1... Ma być pięknie, nie wiem jak będzie
Dany,
Powiem tak - mam wielka nadzieje, ze za grafika idzie także stara grywalnosc. Wygląda bardzo fajnie, świat, walki, celowanie w konkretne miejsca. Tylko co z tego, jak będzie to kolejna nawalanka?

Co do C&C Generals to uważam, ze to gierka nie za dobra, niczym nie dorównuje starym częściom.
Uważam, ze wlasnie nacisk na super mega wypasiona grafikę 3D sprawia, ze gra jest gorsza pod innymi względami i grają w nią tylko dzieci patrzące się w ekran monitora, zamiast na świat za oknem, który ma lepsza rozdzielczosc... Fallout 3 moglby mieć dla mnie grafikę jak w 1, z pewnoscia bym zagral.
Hyrol,
Przecież żyjemy w XXI wieku! Ludzie! Musimy iść do przodu! Trójwymiarowa grafika jest tutaj nie oceniona! Dajmy przykład np Command & Conquer - Red Alerty były zaje*****, generals wytrącił mnie z równowagi bo to przecież nie był C&CRA którego tak kochałem. Potem jednak zapoznałem się z tą grą i jest super! Jak dowiedziałem się że wychodzi nowa odsłona pt Tiberium Wars to bałem się jak cholera. Ten trójwymiar, te bajery - ale wszystko zrobili chyba perfekcyjnie. Ta gra można powiedzieć że byłaby najpiękniejszym zwieńczeniem już całej serii. Jest dobra, jeśli by nawet nie powiedział że najlepsza z wszystkich odsłon! Jak na mnie to ja się nie biję - Fallout 3 będzie zaje*****, mimo że ma marne szanse przebić dwójkę i jedynkę.
Dabu,
Naprawdę czekam na tę grę, z pewnością pobije wszystkie poprzednie części Co prawda jeszcze nie zakupiłem CD-Action (Fallout 3 tematem numeru) ale zapowiada się gorąco. Graficznie widać że jest dobrze, po za tym można liczyć na genialną fabułę (kto twórcą?). Tak więc czekam i na Fallout'a i na newsy z nim związane
Hyrol,
Ja myślę tak.
Optymistycznie - lepsza grafa będzie następstwem wielu różnorodnych możliwości pozbawiania życia wrogów naszych;
Pesymistyczna - gra wogóle nie wyjdzie albo jeśli juiż, to nie mogę powiedzieć o niej zbyt wiele złego. Katastrofa to będzie jak wyjdzie, ludzie kupią za grube pieniądze (nie licząc "rozsądnych" piratów) oryginały, gra będzie do %*&, i cała seria po :*%^* dostanie. Szara rzeczywistość...
Tokar,

Cytat

You may remember Game Informer had offered readers to ask Matt Miller questions about Fallout 3. Well, the answers were released in this month's Unlimited. For obvious reasons, we're not revealing all of them, but here's some choice quotes:

Q: Is this another Oblivion but with a Fallout theme?
A: In short: no. Sure, Fallout 3 plays primarily from a first-person perspective like Oblivion, and conversations with NPCs use a similar style of dialogue tree, but combat, questing, character creation and most importantly the tone and style of the gameplay shares more in common with Fallout 1 and 2 than Oblivion.


Hehe... robi się coraz śmieszniej Możemy już zapomnieć o jakiś bogatych dialogach w najnowszej odsłonie Fallouta.
Dany,
Sam nie wiem, co o tym myśleć. Po tych screenach można dojść do wniosku, że zrobi się z tego gierka 3D nastawiona na nawalankę i grafikę. Mam nadzieję, że będzie coś trzymało z serii. Trochę mnie zszokowały screeny, za duże przyzwyczajenie do poprzednich części.
Tokar,
http://www.nma-fallout.com/forum/album_cat.php?cat_id=87

Skany z zapowiedzi amerykańskiego Game Informera. Poczytajcie, pooglądajcie (znajduję się tam kilka screenów) i sami oceńcie. Mam coraz gorsze przeczucia. Szczególnie piję tu do tego pseudo-turowego systemu walki i do wyglądu Super Mutanta (to jakiś ork chyba jest)...

Pierwsza strona --> Style: Action RPG Mam nadzieje, że to jakiś błąd się trafił w tym piśmie.

TES V: Fallout ?
Hyrol,
Gra powstanie, ale dajcie jej trochę czasu. Widzieliście przecież na skrinie wygląd menu głównego - jeśli tak będą wyglądali wszyscy ludie, to pomyślcie sobie ile pieprzenia jest z każdym z osobna! A jakie przepiękne wnętrzności będą po niezapomnianym gathlingu (jeżeli oczywiście zniego nie zrezygnują...). Jestem jak najlepszej myśli.
Szakal,

Użytkownik Cielson dnia Jan 3 2007, 06:23 AM napisał

Całym sobą mam nadzieję, że sie bardzo ale to bardzo mylisz...

[post="52356"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja też Cielson, ja też... .
Cielson,
Łooooooooo!! Bluźnierca!!!! Szybko, łapcie go i odseparujcie od reszty stada, zanim czarne myśli
przejdą na inne brahminy...
A na poważnie to się zasmuciłem strasznie, a dopiero dzień się zaczął...
Całym sobą mam nadzieję, że sie bardzo ale to bardzo mylisz...
Idę płakać...heh
Szakal,
Ehm, nie chce mi się rozwiewać waszych wątpliwości, ale F3 nie powstanie nigdy. . W każdym razie ja tak patrzę na te sprawę . Oczywiście cieszyłbym się gdyby powstał, ale szanse, że tak się stanie są mniejsze niż zero...
Hyrol,
klimat klimat klimat... jak to skopią to pójdę się pochlastać chyba. Das ist gut game!!! 3D czy 2D - nieważne. Jak zachowają wcześniej wspomonany klimat i te zajefajne lokacje, chumor, i ten ŚWIAT to porzucę reszę świata i kupię oryginała (święto?).
Imperator,
Zobaczymy jaki będzie o ile wogóle będzie jak się będą tak bawic to napewno im to nie pomoże a gracze czekają na ta gierkę ze zniecierpliwieniem < . Poprzednie części nawet mi się podobały ale ciekaw jestem jak Falout będzie wyglądał w pełnym 3D może nie będzie tak źle jak nam się wydaje
Hater,
http://www.nma-fallout.com/forum/album_cat.php?cat_id=3 - tak dla zainteresowanych galeria z prac nad F3. Ech ja tam cinko widze jego losy... zaczeli robote w 2003 i od tego czasu sie bawia tym projektem, raz wznawiaja , raz zatrzymuja... ech pamiec pustkowi skalana ( tak wiem ze Inter na skraju bankructwa byl, ale co by moglo ich uratowac jak nie ledendarny Fall ? )
Agarwaen,
Ktoś może orientuje się kiedy ma być premiera trzeciej częsci? a przynajmniej w którym roku ;] Obejrzałem screena i boje się zę będzie w 3d a tego bym nie zniósł, to nie było by to samo
Wczytywanie...