O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,
Nikt inny nie pokaże im prawdziwej drogi w życiu.

A jak mawiamy - każda duszyczka w polu się przyda.
Lionel,
Tamc. już wabisz kolejne duszyczki do swoich niecnych, nekromantycznych celów?
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 13:25 napisał

Chciałbym wam powiedzieć że jestem nowym użytkownikiem który będzie stale odwiedział forum kilka razy dziennie , pisał posty a także starał się reklamować forum mam także parę pomysłów jakby zareklamować forum ale to już musiałbym przedyskutować z Władcą

A może chcesz dołączyć do Redakcji i zostać redaktorem, newsmanem bądź tłumaczem?

Jeśli tak, to zapraszam tutaj.
Mortton,
A ja także reklamuje Gameexe w domu w szkole czy na dworze o gameexe nikt zapomnieć nie może.
Ulu-Mulu,
Chciałbym wam powiedzieć że jestem nowym użytkownikiem który będzie stale odwiedział forum kilka razy dziennie , pisał posty a także starał się reklamować forum mam także parę pomysłów jakby zareklamować forum ale to już musiałbym przedyskutować z Władcą
Tokar,
No i proszę, użytkownik nr. 5000 - niejaki Kullen W trzy i pół roku przybyło nam blisko 4500 tys. forumowiczów i myślę, że to naprawdę niezły wynik. Oczywiście przydałaby się większa aktywność, ale nie wszystko na raz...
Diego de Gallin,
Ja też rozpatruje ostatnio kupno takiej książki, nawet jak by była niesamowicie nudna to i tak, tu chodzi o zasady, i postawie na honorowym miejscu na moim kominku

[edit]
plakat też spoko
Courun Yauntyrr,
Ja się przyznam, że chciałem dorwać nową książkę i wybrałem coś nowego - Zimistrza. Treść jak treść, ale logo firmy to coś, co robi wrażenie mimo tego, że obecne logo lepsze
krag,
Ja chcę ten plakat!! ;D

Przykleję na ścianie obok monitora
Medivh,
Wzruszyłem się
Matthias Circello,
Eh, jak to ładnie wygląda. Aż się łezka w oku kręci. ;p
Medivh,
Ha, czyli jakąś tam rację miałem
Nazin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia sob, 17 maj 2008 - 09:29 napisał

Masz tutaj szkic

Na znak mody retro proponuje jeszcze byśmy zainstalowaliwszyscy windowsa 95 .

PS. Chyba widziałem tutaj Sabala.


Ten lay zaprojektowany przez osobnika "proszek" zwanego, wg. ścisłych kryteriów slade'a
Matthias Circello,
Oj był fajny, był. *Na jego dłoni pojawia się mała, ognista kulka. Nie da się jej źle trzymać.*
Ekhtelion,
Nieskromnie mogę powiedzieć, ze większość szturchań za zmianą layu wyszła ode mnie .

I schowaj chłopcze ten topór bo jeszcze komuś krzywdę zrobisz. Na przykład sobie bo trzymasz go nie za ten koniec co trzeba.
krag,

Użytkownik Ekhtelion napisał

Zapamiętać: Nie słuchać rad Ammona podczas projektowania nowego laya.


No chyba mi Ekh nie powiesz, że ten layout forumowy w stylu starej stronki był brzydki... Był orginalny i przejrzysty, a jakiś barbarzyńca go wycofał!

...gdybym tylko wiedział kto *wyciąga topór*
Ekhtelion,
Nazina trzeba tu przytargać. Poza tym powinien mieć jakiś screen z Królestwa jeszcze.
Dany,
Medivh,
Może i masz rację, że nie Slade. Już mi się pomieszały te layouty Ale kto w takim razie? Podol?
Wczytywanie...