Kreskówki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,

Cytat

Gumisie. Kropka!

A, i Świat według Ludwiczka jest zdecydowanie pocieszny.

Moje dwie ulubione kreskówki

W dzieciństwie zdarzało mi się jeszcze oglądać "Atomówki", "X-man:Evolution", "Spiderman","Chojrak tchórzliwy pies" "Mroczne przygody Billy'ego i Mandy"

Był też Reksio,Mapeciątka i jeszcze kilka innych
Salem,
Gumisie. Kropka!

A, i Świat według Ludwiczka jest zdecydowanie pocieszny.

Za to nie przepadam za Muminkami i mimo, że je oglądałem, absolutnie nie pamiętam Buki.
Bielu,
Ostatnimi czasy oglądam Futuramę. Uważam, że ta kreskówka jest zdecydowanie lepsza niż Simsponowie. Przekonali się to o tym ci, którzy posiadają konto steam i mają mnie w znajomych
Irytek,
Yatta man, Generał Daimos, Gigi, Czarodziejka z księżyca, Laboratorium Dekstera.
Shufflin',
Uwielbiam Smerfy! Uczą życia w społeczeństwie, brak tych niebieskich istot doprowadziłby do zwiększenia ilości socjopatów xd
krew_na_scianie,
Czego to ja nie oglądałam.. Byłam dzieckiem oglądającym wszelakie bajki na potęgę! Pamiętam jak w dzieciństwie miałam "fazy" na "Czarodziejkę z Księżyca", "Gumisie", "Smerfy", "Tom and Jerry", "Flinstonowie", "Jetsonowie", wszystkie kreskówki właściwie z "Cartoon Network" plus stare anime z Polonii 1 (jak np. "Generał Daimos", "Kapitan Jastrząb", "Zorro").

Do dziś nadal sporo ich oglądam. Anime stało się wręcz moją pasją, a kreskówki typu "Ed, Edd i Eddy", "Chojrak: Tchórzliwy pies" czy "Strażnicy Czasu" nadal czasami załączę. Chciałabym, żeby niektóre pseudo komedie filmowe umiały mnie tak rozbawić.
Lionel,
Kreskówki? Yyy... jak dobrze pamiętam, to 'Cow & Chicken' oraz 'I Am Weasel!' no i 'Kuba Guzik'.
I dziś widziałem w Cropp Town koszulki z serii Cartoon Network i chyba sobie kupię, bo są świetne, chociaż za tą firmą nie przepadam.
krzyslewy,
@Medivh Odkopuje twoje tematy
No to moje ulubione to Smerfy, Flinstonowie, Jetsonowie, Muminki, Kubuś Puchatek i Gumisie
Wiktul,
Garfielda mam wszystkie komiksy, które były w Polsce Kiedyś to leciało dawno temu na TV4 chyba. A "Dom dla zmyślonych przyjaciół" to piękna paranoja. Taki absurdalny dodatek do całego nowego chłamu na Cartoonie.
kuchikisan,
Tom I Jerry są najlepsi ;p Kiedyś jeszcze (no w sumie nie tak dawno temu...) przepadałem za "Domem dla zmyślonych przyjaciół pani Foster" xD Bodajże na Cartoon Netwoork to leciało. O! Ostatnio natrafiłem na Disney Channel, na kreskówkę- Fineasz i Ferb (czy jakoś tak). Pomysłowe z nich chłopaki...
Rughavera,
Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio co tydzień w poniedziałek na dobranockę oglądam Garfielda
Dla mnie ten kot po prostu wymiata I nikt mi nie powie, że jest to głupia bajka dla dzieci, bo jak oglądałem go parę lat temu to nie rozumiałem śmieszności niektórych jego tekstów, a teraz po prostu odjeżdżam ;p

A i oglądałem ( jak nie było wakacji) Generała Daimosa , bo zawsze przed szkołą był emitowany

No i chyba tyle
No może ewentualnie Scoobego
Kresselack,
Mój brat zawsze mówił na Włóczykija Zboczykij.

Szaska, to chyba chodzi o Łebskiego Harry'ego

Smerfy są zboczone! Noszą prezerwatywy na głowach!
Shasfana,
Mnie tam zawsze fascynował Scooby Doo, Kaczor Donald, Yattaman (podkochiwałam się w głównym bohaterze ;p), Muminki! (ah, ten Włóczykij ), Smerfy, Gumisie, Dragon Ball i całe mnóstwo, które już nie pamiętam. Było coś jeszcze o kotach, które miały swój dom na wysypisku śmieci, na TVN leciało zawsze rano.
Kresselack,
O, Batmana też oglądałem. Wydawał mi się zawsze taki mroczny. Ale z tego co pamiętam, to krótko go puszczali w telewizji.

Witkul, daj link do jednego z tych testów. Pewnie będę czarodziejską z księżyca xD
Wiktul,
Muszę jeszcze dodać od siebie, że się w pełni z Tobą zgadzam Enemir w kwestii Batmana Też go uwielbiałem i do dziś w internetowych testach "psychologicznych" na superbohatera wychodzi mi, że jestem Batmanem xD xD xD Ale Spider-Mana też lubiłem, zwłaszcza komiks.
Enemir Orme,
Dla mnie i tak jedną z najlepszych kresek był Batman. Nie było takie głupie i przesłodzone jak spider-man z tego okresu, który był tylko fajny bo miał moce i Mary Jane zawsze w tym samym sweterku. Pomieszanie klimatu gangsterskiego i futurystycznego dało wspaniały miks Dalej mam pełno kaset VHS z tym draństwem I taka sobie jedna scena walki Batman miał klimat. Spora w tym zasługa Danny'ego Elfmana

Niezła też była, ale nie tak dobra jak batman Liga Sprawiedliwości. Superman wszystko psuł swoim loczkiem na czole i ogólnie lamowatym stylem bycia

A Kleszcz, no prawda, to była dobra kreskówka. Parodia wszystkich bohaterów. To mi się podobało.

Jeszcze nieźli byli x-meni, chociaż zawsze żałowałem, że brak im brutalności. Więcej jej miał Batman właśnie xD
Z produkcji marvelowych było też parę ciekawych odcinków Hulka, ale cała seria jakoś nie była wybitna:P

Oprócz tego widziałem jeszcze parę odcinków WildC.A.T.S które jakoś zapadły mi w pamięć Intro nigdy mi się szalenie nie podobało i lepszy był komiks no ale...

Co do wszelkich anime i takich tam... Wielkie nie Dla mnie ich scenarzyści i ci od kreski głowę z dupą na miejsca pozamieniali Jednak w U.S robili prawdziwie dobre krechy Co prawda boli mnie ostatnia tendencja do takiej kreski w stylu mangi we wszystkim.

Tia, jak widać jestem fanem tego co przerzucano z komiksu na ekran
Wiktul,
Parę tygodni temu spędziłem dwa dni na YT oglądając bajkę mojego życia - Piraci Mrocznych Wód produkcji Hanny-Barbery. Klasyka

Generał Daimos i Yattaman codziennie rano na Polonii 1, jako wstęp do późniejszego poważnego anime. Również przy tej okazji Tygrysia Maska, He-Man i Motomyszy z Marsa.

Smurfy i Gumisie, których wszystkie odcinki miałem na kasecie i do dzisiaj lubię pooglądać

Super Baloo, jeśli chodzi o Disneyowe seriale

Pokemony - tak, oglądałem. Choć nigdy nie srałem ogniem za kartami, game boyami i itd, ale podobała mi się pierwsza seria. Kiedy później straciło to nie tylko ostatni pozór sensu, ale i jakiegokolwiek kształtu przestałem oglądać piszczące i ciumkające kwadraty, deltoidy i puddingi.

Niezliczona ilość produkcji Warnerów w różnych odsłonach, zwłaszcza Wiluś, Speedy Gonzales, Tom&Jerry, Taz, Bugs i Kowboj Sam. Dynamit w każdej szafie to jest to

Z innych schiz, to najbardziej nienormalne bajki na świecie - FRANCUSKIE BAJKI!!! Czyli: Oggy i Karaluchy oraz Sówka (zobaczcie na YT, każdy odcinek po paręnaście sekund)

To tyle na szybko. Jeśli by się komuś zachciało trochę nostalgicznie porozmawiać o pięknych chwilach swojego dzieciństwa w kontekście tego, jak mówi Kres bardzo ładnego tematu, to służę uprzejmie xD
Kresselack,
O, jaki ładny temat. Mnie właśnie uderzyła fala nostalgii i uparcie szukam w sieci polskich odcinków Kleszcza. To była chyba najlepsza bajka, jaką kiedykolwiek oglądałem, w dodatku leciała na ogólnodostępnym TVN.

Zanim TVN dostał koncesję na nadawanie to na "piątce" miałem kanał zwany Wisła, gdzie leciały Koty-Chwaty (dziwnie przetłumaczone "Thundercats"), które też lubiłem. Ale nic już z nich nie pamiętam

He-men wydawał mi się zawsze trochę kijowy, ale i tak go oglądałem Podobało mi się, jak wzywał potęgę Posępnego Czerepu i przemieniał swojego tygrysa.

Nion nioh. Motomyszy z Marsa. Widziałem chyba tylko kilka odcinków, ale i tak mi zapadły w pamięć. Lubiłem tego mysza z mechaniczną łapą.
Wczytywanie...