Mody do Skyrim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Lolek*,
Polecam to samo co @UP
indignus,
Ostatnio nabyłem Skyrim drogą kupna i... tego samego dnia zacząłem modować. Poza pierdółkami, które raczej nikogo nie zainteresują, chciałbym podzielić się dwoma modami, dzięki którym Skyrim nabiera wiele jakości.

Te mody to:

Immersive Armors oraz Immersive Weapons.

Te dwie paczki dodają mnóstwo nowych pancerzy i broni. Wszystko jest jak najbardziej "lore friendly". Nowe przedmioty można tworzyć samemu przez Smithing, znajdować przy pokonanych przeciwnikach/w skrzyniach, kupować w sklepach. Co mnie urzekło, to fakt, że w przypadku rozpoczęcia nowej gry NPC w świecie używają nowych sprzętów! Noszą pancerze i broń dodane przez mody.

W przypadku pancerzy spodobały mi się wszystkie, co do jednego. Trochę gorzej przedstawia się sprawa broni - niektóre średnio pasują do świata Skyrim. Na szczęście nie kłują jakoś bardzo w oczy(ważne że kłują w co innego, wrogów).

Z czystym sercem polecam oba mody.

A na deser, coś dla fanów gry magiem(w tym mnie!) - bardzo gustowny set dla postaci kobiecych:

West Wind Combat Series - Misfit Mage

Obsługuje UPN, jest też łatka dla 7Base body.
Statha,
Grając w Skyrima używałem modów do poprawy efektów skilli oraz grafiki. 'ułatwiaczy' nie używałem i nie polecam.
Bhaal998,
Ok w najbliższym czasie zobaczę te mody.
Don Pedro,
Oh, Baal - przyjacielu, gdybyś był dziewczynką, polecił bym Ci kilka modów.
Ja, korzystając z Skimpy CBBE Armor Set- Killera Keosa, oraz z Remodeled Armor, zapełniłem 50 manekinów w moim domku i ciągle mi mało...
No ale orkowie pewnie nie lubią chodzić w stringach - tak jak elficzki.
Co do broni, to "Weapons of 3E" wzbogaca znacznie asortyment w zbrojowni.

Dla mnie bezkonkurencyjna jest "Akawiri Dai-Katana" odchudzona trochę na Creation Kit, bo była za ciężka, i zaklęta ogniem.
Mówię Ci - tnie wszystko!

Jeśli zaś zainstalujesz "Castle Genezis" znajdziesz w nim elegancką katankę do jednej ręki, która wysysa duszyczki...
Dlatego właśnie uwielbiam Skyrim i całego TESa, bo to każda postać znajdzie coś dla siebie.
Bhaal998,
Ok z tych twoich na broń jest tylko 1-2, ale porządny. Ma ktoś coś jeszcze?
Hassan',
Tak na szybko Ci odpiszę, bo mi tam event w GW ucieka, ale to są mody, z których korzystam obecnie ja:



Nie mam pojęcia jak jest z kompatybilnością, ale część dużo poprawia w grze i dokłada rzeczy, których w zasadzie brakowało.
Bhaal998,
Nakrócej jak się da:

Jakie polecacie mody do Skyrima dodające nowe zbroje (najlepiej ciężkie), bronie (najlepiej jednoręczne) i nowe lochy (najlepiej nie wyglądające tak samo jak w normalnym Skyrimie) - te mody nie muszą być po Polsku (chyba że dające nowe lochy gdzie będzie więcej niż łażenie i walka), byleby były kompatybilne z Polską wersją.


Z góry dzięki za pomoc.
Wczytywanie...