Dark Saga PL - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jeździec Apokalipsy,
Trochę prawdy w tym jest. Ale ciężko przenieść do gry z 2002 roku system MC. A co do samej modyfikacji to jest dobra, a nawet bardzo dobra. Questy są naprawdę bardzo ciekawe, do gry dodano wiele elementów których brakowało w podstawowym Gothicu. Nie będę się rozpisywał. Ale każdy powód jest dobry by wrócić do starego dobrego Gothica.


PS A w produkcji są jeszcze 2 znakomite polskie mody: Złote Wrota i Dzieje Khorinis.
Bhaal998,
Dla mnie te animacje są jakieś... powolne. Mi się właśnie tylko na dwie bronie podobają. Reszta animacji to jakieś powolne, nienaturalne ruchy.
Czarny Kruk,
Czy ja wiem całkiem w porządku jeszcze ta muzyka
Qwan,
Powiem szczerze. Niezbyt imponujące. Osobiście nie podobały mi się animacje dwóch mieczy, oprócz ostatniej, która była całkiem fajna. Albo film pokazywał nie te animacje co trzeba, albo jest on dość... Nierozgarnięty. 4/10. Za ostatnią.
Jeździec Apokalipsy,
Witam. Jeśli ktoś się interesuje wyszło spolszczenie do moda Dark Saga. Modem warto się zainteresować ze względu na np nowe animacje walki.

http://www.youtube.co...?v=QL0wmO44Ks4
Wczytywanie...