Speed Demos Archive - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Daylen,
LLLoolll Fallout w 7min?!
Dzaput,
!h+ na cale Diablo !? Mistrzostwo. Ciekawe ile koles cwiczyl?;p
FurryThales,
Tak, psuje to cały klimat gry. Wyniki czasowe robią wrażenie ale część z nich, jest mocno podejrzana :O
Hyrol,
nie dziwie sie...sam przeszlem fallouta w okolo 20 minut i to bez problemu...ale nie polecam
Rincewind,
Tutaj masz już odnośniki, w zależności od tego, jaką jakość filmu chcesz ściągnąć. Gothica niestety tam nie ma. Ale pojawił się Baldur II - 1:11:37. Zaś jedynkę, zbili do 30 minut .
Shade,
Witam. Sory, że się wcinam jak ściągnąć ten filmik z morrowinda ten z 7 minutami przejścia gry???
i jeszcze jedno: czy zna ktoś czas przejścia gothic2????
Elthran,
Rekord w Baldura I w 1h 17min - wydaje mi się, że koleś który tego dokonał mógł robić save a potem usunąć fragmenty, w których zapisywał jakimś programikiem do montowania filmów (jeżeli się myle to naprawde wielkie brawa dla rekordzisty ). Wnioskuje to po rekordzie w przejściu Morrowinda. Zauważcie, że nie widać tam wczytywania obszarów. Więc albo koleś miał super szybkiego kompa albo wycinał te fragmenty by zaoszczędzić cenne sekundy.

PS. Sorka za odkopanie tematu ale nie mogłem powstrzymać się od napisania tego
Rincewind,
Ja obejrzałem Baldura (co prawda nie całą godzinę i 17 minut [bodajże]). Zdecydowanie do wykonania. Koleś miał tak opracowany sposób, że szkoda gadać. Wiedział kogo zabić, jaki artefakt mu potrzebny i jak go użyć. Rzecz jasna przechodził tylko wątek główny. Jako postać zrobił złodzieja i tych co nie trzeba było zaczepiać unikał (schowanie się w cieniu). W sumie to zadanko do wykoniania dla każdego, gdyby nie jedna rzecz. Koleś ani razu nie zginął :O. A przy takim czasie gry i przy przejściu jeszcze dodatkowo całej to jest nie lada wyczyn. Ciekawe ile razy do tego podchodził. Najbardziej musiało boleć, jak przeszedł wszystko, a tu Sarevok (dla niezorientowanych, tak jakby ostatni boss ) go zaciachał. I wszystko od nowa . Maniacy...
Medivh,
Save widziałem. Może kiedys ściągnę

Już wiem jak on się teleportował. Dzisiaj przez przypadek użyłem Interwencji Almsivi (albo Bóstw), a ten czar... teleportuje postać na zewnątrz budynku :

@Olo - kto wie, kto wie... może jakiś maniak tak przejdzie :mrgreen:
olo,
tez sciaglem ten filmik z 7-minutowa akcja, a ogladajac to po kazdej minucie kopara coraz bardziej mi opadala, a teraz czekam na 3 minutowa akcje w Morku
Tokar,

Cytat

Ale Morek w 0:07:30 jest jakiś oszukany icon_confused.gif Gość wzial zwoje Lotu Ikara i nagle pojawił sie w jakimś mieście... Tak samo jak wychodził z jaskini od ktoregoś z Dagothów...Do tego nie używal cheatów, bo nie otwierał konsoli. Ale jakimś cudem się teleportował icon_rolleyes.gif


Hmmm... filmik oglądałem i rzeczywiście parę razy jakby się teleportował..... Lecz w samą grę grałem bardzo mało więc tyle samo mam do powiedzenia

Swoją drogą sprawdź save, chyba jest pod linkiem z filmikiem ;p
Dany,
Niedawno sobie obejrzałem Fallouta2 i wszystko jest mozliwe oprócz jednej rzeczy. Za szybko odpłynął tankowcem. Nie wziął ani paliwa ani foba, a jedno z nich mzna zdobyć tylko w Nawarro lub na tankowcu. Chyba się nie mylę, bo jakiś czas temu w to grałem. Ale facet miał genialny sposób. Eliminował gości bombami podłozonymi podczas kradzieży.
Jednak gra w Fallouta kojarzy mi się z mozolnym przechodzeniem.
Medivh,
Ale Morek w 0:07:30 jest jakiś oszukany Gość wzial zwoje Lotu Ikara i nagle pojawił sie w jakimś mieście... Tak samo jak wychodził z jaskini od ktoregoś z Dagothów...Do tego nie używal cheatów, bo nie otwierał konsoli. Ale jakimś cudem się teleportował :roll:
VL,
Ja również podziwam tych kolesi;] Naprawdę robią wrażenie. Nie wiem czy w V: Maskarada, którą znam bardzo dobrze udało by mi się coś takiego zrobić...to raczej nie możliwe...G2 w 20h? Ja chyba najszybciej przeszedłem w 10 albo 15
Medivh,
Podejrzewam, ze kolesie grali w te gry ze sto razy... Znają te gry na wylot. Dla nich to nie problem opracować coś takiego i wykonać... Jestem pełen podziwu.
olo,
Ciekw jestem ile razy gostek podchodzil do takiego szybkiego przechodzenia gry, bo watpie ze udalo mu sie to zrobic za pierszym razem
Nazin,
Ludziom się nudzi jak przejdą grę kilka razy
Rincewind,
Ja nie mogłem uwierzyć w rekord Morrowinda. Ale jak zobaczyłem filmik, to sobie pomyślałem: "ale koleś musiał mieć łeb...". Jakby nie patrzeć jest to rekord, a (prawie ) każdy rekord jest godny szacunku. Czy to im psuje zabawę? Nie sądzę. Jeśli grę się przechodzi po raz enty, to robienie tego dla "przyjemności" nie miałoby sensu. A tak, troszkę zabawy się wkrada, a przy tym czasu dużo nie zabiera .

Ps. Aż sobie ściągam filmik z Baldurem. Zobaczymy co ten świr wykombinował ;p.
Dany,
Przechodzenie gier w ten sposób uważam za idiotyzm, bo nie ma się żadnej przyjemności z tego. Nie mogę uwierzyć tylko w rekord Fallouta 2, koleś był jakiś nawiedzony i miał farta.
Tokar,

Cytat

Jak dla mnie, to takie coś odbiera całą przyjemność z gry icon_confused.gif


Wiesz, ale żeby tak szybko przejść grę trzeba skończyć ją przynajmniej z 5 razy, znać wszystkie kruczki, ciekawostki, sekrety, błędy i.t.p Po prostu znać ją "jak własną kieszeń".....
Wczytywanie...