"najinteligentniejsza" Istota Na Ziemi... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lee,
moze i dobrze, bo takich rzeczy nie powinno sie podawac na forum publicznym, bo tutaj moga wchodzic nawet dizeci po 11 lat. (Sam bym obejrzał ]:-> Kreeeewww kreeewww)
Medivh,
Widać, że link chyba już przestał działać....
Lee,
Powiem tak: link przenosi mnie na jakąs strone gdzie głosuje sie na najlesza storne w internecie Nie ma żadnego filmku
Tokar,
Gdybyś słyszał co w Niemczech robią z martwymi płodami i wcześniakami...... to dopiero skur.....

A co do tematu to zgadzam się z Devilusem i Ekhtelionem. I tyle.....
Devilus,
nie wiem jak tam wy ale ja sie zgadzam z ekhiem... zachowujecie sie jak dzieciaki, ktore nie wiedza,ze cos takiego jest... jezus kochany obdzieranie zwierzat, no dobra moge sie zgodzic mogliby tym zwierzakom najpierw kark skrecic lub cokolwiek, ale jak ostatnio czytalem co u mnie w Niemczech robia to mi bylo niedobrze... matka zamknela wlasne dziecko w pokoju i zabila drzwi... dziecko plakalo, ryczalo, walilo w sciany i nic... jak znalezli dziecko to zmarlo z glodu. widzialem zdjecie, to bylo DOSLOWNIE skora i kosci, a ponoc pozniej odzywiala sie dywanem, wlasnymi wlosami i .... nie powiem jeszcze czym... taka matke bym powiesil na oczach tysiaca ludzi, wierzcie mi ze zabilbym bez skrupulow
Deunan,
Naprawdę, jeśli człowiek jest w stanie wstawiać drugiemu drewnianą tyczkę zamiast kości udowej, wieszać za śledzionę, nabijać na pal, dusić własne potomstwo i chować je w beczkach a te w szafie we własnym domu, że innych rzeczy nie przytoczę, zabicie dzikiego zwierzęcia nie robi mu różnicy. Jak mówiłam, nie zaradzimy temu co się dzieje.
Ale zauważcie ci wszyscy, którzy wspominacie wczesne lata. Nawet w średniowieczu zwierzynę się przed oprawieniem uśmiercało. A co niektórzy nawet się nad nią modlili.
Moja babcia najpierw podcinała kurczakowi gardło, żeby się wykrwawił... wprawdzie się nie ruszał, ale rzygałam za drewutnią jak kot. Za to jak odrąbywano mu najpierw głowę, nawet mi powieka nie drgnęła.
Jak sobie pomyślę, jak działa sarin, to mnie skręca. Jak sobie pomyślę, że pocięłam sobie rękę, to chciałabym, żeby każdy bał się bólu tak jak ja. Nie ma sposobu, naprawdę. I straszne jest to, że rozpatrujemy takie rzeczy, nie będąc w stanie tego zmienić. Więc zabrzmi to okrutnie, ale nie mamy co się nad tym wywodzić za bardzo. Nie damy rady.
olo,
a co jak robia rosol z takiej ktory to wpier ja obdzieraja z skory,a nie zawsze ja wpier zabijajac....a co krecenia takiego filmu to juz szczyt glupoty bo wyszlo na to ze nie dosc ze to robia to jeszcze dla ,,jaj" utrwalaja to na tasmie...
Ola,
Ale zabijanie kury na rosół to jedno a obdzieranie (żywcem... jakby im zależało zeby je zabić... to glupio brzmi ale po co jeszcze je meczyc obdzieraniem ze skory [te zwierzeta znasiem]) lisa ze skóry to drugie. Chociaz Rince tez ma duzo racji no i po co to jeszcze nagrywac?! ;/
olo,
Może rzeczywiscie Ekhtelion ma racje, bo przeciez takie cos jak obdzieranie zwierzat ze skory dzieje się od setek lat i to co zobaczylismy mielismy podswiadomie w glowach, tylko ze dopiero jak to zobaczyllismy na ,,żywca" to dopiero uzmyslowilismy co tam sie naprawde dzieje, stad cala burza eh i choc mimo wielu protestow obroncow zwierzat, nic sie nie zmieni bo ten proceder trwa zbyt dlugo...
Medivh,
Olcia - co to bylaby za żona, ktora pozwoliłaby pracować w takim "biznesie"... Poza tym ja przy czymś takim pym się porzygał....

Ekh - biznes is biznes, ale gdzie tu humanitaryzm?

Cytat

Pamiętam jak jakiś czas temu każdy sie podniecał, jaki to okrutny film widzieli, jak ludzie z Al-Khaidy odcinaja kolesiowi głowę. "Tylko włącz głośniki, bo to cały efekt daje"...


Ciekawe jakby oni się czuli gdyby ktoś porwal czlonka rodziny i na żywo obcinal mu głowę....
Rincewind,
I taka jest niestety bolesna prawda. Zawsze znajdą się "wyjątki" (?). Filmu nie oglądałem, nie oglądam i nie mam zamiaru dolądać. Ostatnio na Ekspresie Reporterów (bodajże) pokazywali walki psów. To mi wystarczy . I nie rozumiem, co może rajcować w tego typu filmikach. Pamiętam jak jakiś czas temu każdy sie podniecał, jaki to okrutny film widzieli, jak ludzie z Al-Khaidy odcinaja kolesiowi głowę. "Tylko włącz głośniki, bo to cały efekt daje"... Echh . Oczywiście też tego nie oglądałem.
Ekhtelion,
Oj ludzie, ludzie. Bulwersujecie się jak dzieci. Bawicie się w jakąś filozfie i wykłacie jakieś pseudoteorie ewolucji... To wszystko to jest po prostu biznes. Ludzie futra kupują to jacyś inni ludzie muszą je robić. A to, że żyjemy w czasach w których na pytanie skąd się bierze kura na rosołek większość odpowiada, że z supermarketu to już inna bajka. Jeden człowiek mdleje jak pomyśli o zjedzeniu hamburgera a inny nie ma skrupułów by katować zwierzęta. Takie życie...
Jakób,
No nie wiem Ola... nawet jakbym miał żone, trójke dzieci i by mi proponowali taką prace to bym jej nie przyjął, szukałbym innej.

@Valen - ... sami sie powinni obierać.
Ola,
Właściwie to nie.. Wyobraź sobie - masz rodzine, dajmy trójke dzieci i niepracującą żonę, nagle trafia ci sie praca... Masdz obdzierać ze skóry zwierzątka... Każą ci to robić w taki sposób śmieją sie z ciebie itd. ale dzieki temu możesz chociaż wyżywić dziecko...
Medivh,
PZ poswięć sekundę na sprawdzenie posta przed wysłaniem, bo wychodzą z tego bzdury

A wracając do tematu to zgadzam się z PZ... Tylko inny, takiego pokroju, człowiek mógłby to zrobić...
Valen,

Użytkownik Jakób dnia Oct 1 2005, 05:21 PM napisał

tacy ludzie powinni być tak samo obierani ze skóry


[post="36545"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ciekawe kto by ich chcial obdzierać ze skóry co ??
Jakób,
Oh God! To nie do pomyślenia... tacy ludzie powinni być tak samo obierani ze skóry żywcem jak te zwierzęta Już nic nie będe więcej mówić.

Okropne
Strażnik,
ObejRZałem filmik w całości. Okropieństwo.

Nie ma co ukrywać, człowiek to tylko dobrze rozwinięte zwierzecie, ZWIERZĘCIE. Kręgowiec, żyworodny ssak. Homo sapiens. Należymy do tej samej grupy co szypmansy (nazwa systematyczna: homo troglodytes) i czy chcemy czy nie, jesteśmy z nimi spokrewnieni. Nasze okrucieństwo wynika tylko i wyłącznie z naszych instynktów. A jak wiadomo, człowiek ma ogólny instynkt do samozniszczenia, ale to inna bajka. Jesteśmy gatunkiem, któ¶y zdominował Ziemię. A ponieważ wszystkie inne zwierzęta są niżej w rozwoju, to myśimy sobie, że nam wolno wszystko. I tyle.

A co do przekleństw, to radzę ograniczyć, bo skończyć się to może zamknięciem tematu a w ostateczności banem dla przeklinających.
Valen,
Jej nigdy niewididziaem tak okropnego filmu.Nieobejrzalem go do końca ,gdyż niemoglem patrzeć na te okrUcieństwa
Tokar,
Ja jak miałem z 8 lat widziałem jak mój dziadek na wsi zabija królika deską zakończoną gwoźdzem (wiecie o co chodzi), a potem widziałem go w jakiejś misce bez futra(same mięso), a potem widziałem jak go zjadają hehe to dopiero było przeżycie. A tak swoją drogą ja filmu nie obejrze bo zaraz mam obiad...... Aha i pls nie przeklinajcie wiem, że to drastyczne, ale trochę kultury :sad:
Wczytywanie...