Nwn2: Pierwsze Oficjalne Screeny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dasaka,
Tu są screeny
darksamurai,
Hmm...Już nie mogę się doczekać! Na szczęście raczej na moim kompie to pójdzi, musiałem z brejdakiem oszczędzać, a i do tego starsza musiała dołożyć. Te screeny tą świetne. Widziałem podobne...Grafika będzie świetna, to już widać. Jak z fabułą? Na ta odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać...
Ekhtelion,
Screeny jak screeny. One pokazują engine a nie gameplay więc nie można się tym za bardzo sugerować. I mam jedno zastrzeżenie. Kiedyś to było tak, ze był Baldur w 2d pseudoizometrycznym, NWN z ograniczonym 3d i taki Morek w full 3d a teraz wszystkie gry robią się do siebie podobne pod względem engine'u. Niedobrze...
Nazin,
Coś genialnego zdecydowanie najlepszy ten z kominkiem i ten w jaskini z tym sarkofagiem :] Coś pięknego i jeszcze jaka jakość
Rincewind,
Damn it! Tak się podpaliłem, jak zobaczyłem newsa Tokara, a tu pac! Screenki się nie otwierają . Ciekawy jestem czy to tylko u mnie, ale jak szukałem na stronie głównej tego serwisu, to nie było. Ma ktoś może je gdzieś zapisane?
Janosik,
No te screeny w porównaniu z tymi poprzednimi to masakryczna różnica faktycznie postep prac jaki poczyniono od czasu ukazania sie tamtych jest kolosalny. widać,że gra dojrzewa.Równoczesnie widze,że faktycznie co do tych wymagań Bioware niekłamie bo taka grafe pociagna naprawde mocne sprzęty ale radocha z grania na takiej grafice będzie wypasiona.Ogladajac same te screeny poczulem dreszczyk na plecach,ten mroczny klimat płynacy z krajobrazu jaki na nich sie znalazł zrobił na mnie wielkie wrażenie.
Ciekawi mnie na ile aktualne z koleji sa te fotki bo wszyscy byli zjarani tymi poprzednimi a tu BACH!!! po obejrzeniu tych to dopiero można szoku doznać.
Cos wyczytałem na stronie z której pochodzą te screeny że gra ma wyjśc na zimę 2006 więc już nie tak daleko. Ja juz zacieram rece
Medivh,
Wow. Te screeny są zaczepiste. Jeżeli tak będzie wyglądało NWN2 to sprzedam swój wyrostek robaczkowy albo nerkę żeby kupić nowego kompa :mrgreen: Ale szczerze mówiąc to nie wyglądają na screeny. Są zbyt piękne ;p
VL,
Nie wielr Ci to Ashgan da...Uwierz mi...Lepiej szykuj kasę na nowy sprzęt. Sprzedaj narkę lub inne zbędne do życia narzady. Sa w cenie...
krag,
Screeny piękne. Ale w takiej sytuacji jakiej ja jestem że ES IV, GIII i NWN2 mi nie pójdzie to tylko popełnić samobójstwo.
VL,
Prezentują zupełnie inna jakoś niż te poprzednie. Grafika wydaje się być na czołowym miejscu. Graficznie gra może być naprawdę wielkim konkurenetem innych gier tego gatunku.
Nazin,
Te są zajefajne tylko szkoda że takie małe, ale graficznie wygladają bardzo ciekawie
Janosik,
No musze przyznac ze te screeny daja do myslenia,szkoda ze nie sa to zwykle printscreeny a skany z gazety i niemozemy okreslic jakosci i szczegolowosci grafiki ale i tak jak juz powiedziałem daja do myslenia.
Mam nadzieje, że Bioware niebedzie siedzieć cicho i wypusci wreszcie jakies normalne screeny z gry.
Ekhtelion,
4 to jest na bank na enginie gry robione (czyli to jest screen) i podobnie 5. Tylko, ze przez jakość skanów tak to dziwnie wygląda.

Ach będą te piękne świnki w NWN2 - Med
Medivh,
Zgodzę się Rincem, ze 4 i 5 to arty Ale te świnki z 4 to naprawdę nieźle wyglądają :mrgreen: Oby to jednak nie był art
Rincewind,
Ciekawe dlaczego te screenki są takie niewyraźne. Nie rozumiem w ogóle polityki Bioweru (jeśli to oni je wypuścili). Jak już coś dawać to ładnego . Jeszcze nigdy z takim... (nie wiem właściwie jak to nazwać) z takim czymś się nie spotkałem.

O ile w pierwsze jestem jeszcze w stanie uwierzyć, o tyle np. 4 mało mi wygląda na screena z gry, raczej na jakiegoś arta czy "cuś" . To samo tyczy się 5 ;p
Wczytywanie...