Aids - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

sedinik,
Ale wracając do tematu, można było się domyślić czegoś takie Blizz jak daje jakieś dodatki zawsze coś pieprzy ;p Ot cała jego mentalność......
Medivh,
Hmmm... jak grałem na prawie oryginałce to nie widziałem żadnych objawów tej choroby. W Havocu nic o tym nie mówicie, to pewnie też nie ma. Kumpel ma oryginałkę i nic o tym nie mówił.... Cudowny lek się znalazł?
olo,
wracajac do tamtego newsa ktorego napisal Tokar:
faktycznie to zachowanie jakie okazali userzy bylo rzeczywiscie bardzo podobne do tego jakie bysmy my okzaywali w podobnej sytuacji czyli probowali np. odizolowac zakazonych graczy, badz bezsensowana ucieczka.... i mysle ze taka ,,symulowana" epidemia jest dobrym zrodlem dla epidemologow....
Tokar,

Cytat

Gubernator amerykańskiego stanu Kalifornia, znany również skądinąd Arnold Schwarzenegger, podpisał przyjęty przez tamtejsze ciało ustawodawcze przepis, zakazujący sprzedaży niewłaściwych gier nieletnim. Prawo to zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2006.

Przypomnijmy - przepis przewiduje dla sprzedawców kary w wysokości 1000 dolarów, jeżeli pozwolą sobie na oferowanie nieletnim zbyt brutalnych gier. Poza tym takie tytuły mają mieć dodatkowe oznaczenie w postaci naklejki z dużą białą osiemnastką o wymiarach 5 na 5 cm. Dwukrotnie większych niż w przypadku standardowo stosowanych oznaczeń ESRB.

gram.pl

Szwarburger chyba zwariował icon_wink.gif


Z deczka odbiegamy od tematu, ale moim zdaniem "Szwarcfajer" nie miał wyjścia i musiał podpisać Inaczej to by się źle dla niego skończyło (a chcą go wystawić na prezydenta w następnych wyborach serio !)
Medivh,
To byloby niezle. Bulisz kasę na poczatku miesiąca za korzystanie i twoja postać ginie Chyba bym się zabil...

A co do tego nowego newsa to w dyskusjach o wplywie gier na psychike itp., może być wykorzystany

ps.A tak BTW słyszeliście o tym?

Gubernator amerykańskiego stanu Kalifornia, znany również skądinąd Arnold Schwarzenegger, podpisał przyjęty przez tamtejsze ciało ustawodawcze przepis, zakazujący sprzedaży niewłaściwych gier nieletnim. Prawo to zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2006.

Przypomnijmy - przepis przewiduje dla sprzedawców kary w wysokości 1000 dolarów, jeżeli pozwolą sobie na oferowanie nieletnim zbyt brutalnych gier. Poza tym takie tytuły mają mieć dodatkowe oznaczenie w postaci naklejki z dużą białą osiemnastką o wymiarach 5 na 5 cm. Dwukrotnie większych niż w przypadku standardowo stosowanych oznaczeń ESRB.

gram.pl

Szwarburger chyba zwariował
Tokar,

Cytat

Powinno być "użytkownikom a nie "użytkowniką".


Gdzie ? tam w ogóle nie ma takiego słowa Chyba, że przeciwnikom ?

Błąd poprawiony, zawszę się na tym łapie.....

Racja, pochromoliło mi się
Ekhtelion,
Wiem, że się czepiam ale jest ort w tym newsie. Powinno być "użytkownikom a nie "użytkowniką".

A sam news ciekawy czyli czego to amerykańce nie wymyślą.
Tokar,
Z tego co wiem "epidemia" została jakoś opanowana przez administratorów serwerów........... Ale patrzcie na to:

http://rpg.livenet.pl/modules.php?op=modlo...order=0&thold=0

Oto dobry argument, że gry komputerowe to prócz dobrej zabawy to także przydatna rzecz.......
olo,
no tak ale w takim razie byle jaki gracz (ktory stracil postac)moze ich w jakis sposob zaskarzyc, bo przeciez stracil swa postac w ktora,np. pakowal kilka dni i miala gdzies 40 lvl (osobiscie bym sie pochalastal gdybym stracil swoja postac mimo ze ma tylko 21lvl, na szczescie gram na prywatnym serwie i tego bledu nie wporwadzili mimo ze tez mamy smoka winowajce calej ,,tragedii") ;D
Dany,
Dziwię się, że Blizzard nie wypuści poprostu patcha korygującego to. Skoro tego nie robi, to oznacza, że jest mu na rękę. Problem przepełnionych serwerów znika Naszczęście nie gram w WoWa, więc postaci nie stracę.
olo,
@Tokar: a co teraz sie dzieje z ta choroba?? chodzi mi czy GM zrobili cos w kierunku tejze choroby?
Tokar,
O ile dobrze pamiętam przez "kontakt" czyli jak stałeś obok tej osoby to automatycznie się infekowałeś ;p
Swoją drogą według zamierzeń Blizza choroba miała ustawać (znikać) po wyjściu z lokacji "wioska trolli" (czy jakoś tak), jak widać coś im nie wyszło hehe....
olo,
I tak sobie mysle, ze moze to nie jest dobrze iz taki wirus powstal, ale samo jego istnienie pokazuje na co stac nowoczesnych programistow...Dreczy mnie tylko jedna rzecz jak sie rozprzestrzeanial wirus, chodzi mi czy przez kontakt, czy moze podczas bycia z dana zainfekowana osoba w party???
Ekhtelion,
Przesadzasz Tokar. To, ze takie rzeczy się zdarzają świadczy o tym, ze taka gra jest bardzo skomplikowana i nie wszystko da się przewidzieć. Co jak co ale Blizzard na pewno gromadzi śmietankę specjalistów branży koderskiej i mówienie że coś "pieprzy" jest obraźliwe i niesprawiedliwe.
W sumie to bardzo ciekawy news. Jeśli mmorpg będą się rozwijać tak pręznie jak obecnie to za parę lat naprawdę może dochodzić do jakiś plag i wymierania całych serwerów.
olo,
ehh moja wina ze sie nie wczytalem mozna zrobic inaczej,czyli dac odsylacza do Twojego newsa a tutaj o tymze przypatku rozmawiac....

Wiec bardzo Ciebie przepraszam Tokar, to moja wina
Tokar,

Cytat

Oto co wyczytalem dzisiaj na WP o WoW'ie 20.09.05


Ech........ ja napisałem o tym 19.09.05 w newsach na stronie...... Czy ktoś to w ogóle czyta ? ;( Naprawde warto czytać nasze newsy, bo są świeże i aktualne "Cudze chwalicie, a swojego nie znacie". Ale jak tam chcecie.....

Ale wracając do tematu, można było się domyślić czegoś takie Blizz jak daje jakieś dodatki zawsze coś pieprzy ;p Ot cała jego mentalność......
olo,
Oto dostyc zmieszna plaga spowodowana przez glupote programistow napisana przez Tokara cytuje:

Autor: Tokar
Opublikowano: poniedziałek, 19 września 2005
Na świat Warcrafta spadła plaga, zbierając śmiertelne żniwo wśród jego mieszkańców. A wszystkiemu winny jest zamieszkujący niedawno odkryte ruiny Zul´Gurub bóg krwi, Hakkar. Coś mu się chyba pomieszało, bo zamiast walczyć z bohaterami-samobójcami nawiedzającymi jego leże, postanowił zniszczyć świat.

Hakkar na walczących z nim śmiałków rzuca przekleństwo (debuff) nazwane Corrupted Blood, zadające spore obrażenia (250 - 350) i przenoszące się na okolicznych bohaterów. Co jednak najlepsze, niektórzy z nich wynieśli je poza ruiny, zarażając mieszkańców pobliskich osiedli. Plaga zaczęła się rozprzestrzeniać pomiędzy mieszkańcami Azeroth - i już niedługo później wejście do niektórych dużych miast wiązało się z ryzykiem niemal natychmiastowej śmierci.

A oto link to screenow z tejze choroby( ): http://wowaids.ytmnd.com/



A tak swoja droga to gdzies wyczytalem ze ta plaga nie koniecznie musiala byc nieprzemyslana, tzn jakis user na WP podsunal ze ta plaga mogla byc planem przezedzenia i tak juz duzej inosci userow na WoW'ie, ale czy to prawda to nie wiem.....
Wczytywanie...