Empik I Nie Tylko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ola,
ja sama mam duzo piratow (ups;) no gdzie z tym komputerem zostawcie mnie! nie ide do zadnego radiowozu! ) no bo jednak zadnego dooma czy half lifa (dla przykladu nie gram w to ;p no moze w halfa 1 czasem z bratem przez lana :] ) nie dostaniesz za 20 zł ale z exyta klasyki tez mam kilkanascie tytułow... najczesciej rpg
Ekhtelion,
Piraci moze wysiadają ale sam znam takich typów co nawet nei wiedzą, że można kupić oryginalną grę za 20zł....
olo,
Podobnie jest takze z MDK 2 czy tam moim kochanym Morrowindem :D
Tokar,

Cytat

Weźmy np. takiego Spellforc'a za jedyne 29,90


Pozwolę sobie poprawić....... Aktualnie Spellforc+ all dodatki kosztuje 19,99 zł. Taka mała poprawka
Rincewind,
Wy nie wiedzieliście Empiku w Chełmie :O. Jak zobaczyłem budynek, to myślałem, że to jakiś żart. Stara kamienica, czy coś w tym rodzaju. W środku... pomieszczenie nie większe niż przeciętny sklep samoobsługowy :O. Mały i mało, ale jakoś tak... przytulnie . Ciekawy jestm czy jest gdzieś jeszcze mniejszy...

A jeśli chodzi o Extra Klasykę, to rzczywiście świetna seria. A piraci to ostatnio w ogóle wysiadają, bo ceny DOBRYCH gier są naprawdę nizutkie. Weźmy np. takiego Spellforc'a za jedyne 29,90 ;].
olo,
w Gdansku tez jest calkiem calkiem Empik po przegi wypchany fantastyka, grami jest tez taka calkiem dobra szafka z Metalem choc nie tak jak ta od POP'u ale zyc sie da :D
Dany,
Ja w Warszawie jeżdżę do Empiku w Galerii Mokotów, ale muszę przyznać, że w centrum jest większy. Wybieram się tam, by zobaczyć nowości z gierek, jakieś książki np. Pratchett lub czasopisma. W centrum jeszcze zaglądam do kącika RPG i podręczników do systemów. Poza tym nic specjalnego.
VL,
Empik w Krakowie jest zacofany:] Bieda i drogo...Koszulki 35 a ja kupiłem w innym mniejszym sklepie za 30;] Płyty stare, nic nowego. Ogólnie bieda...Jeśli chodzi mi Metal. A inne to mnie tak nie ineteresują, ale to coszukałem było...Czyli Metal jest zaniedbany...A w gierach nie patrzyłem:]
Medivh,
Jakiego tam świra. Jakbyś zakupil gierę za 100 zł bylby to nie wiem jaki shit i tak by sie mowilo, że to genialna gra

Jeżeli Empik w Gdyni est skromny to przyjedź do Slupska :mrgreen:

ps.I na plus idzie to, ze w eXtra Klasyce są same przeboje.
Strażnik,
Osobiscie też bywam dość czesto w empiku. A bede bywać jeszcze czesciej, bo od mojej nowej szkoły to 15 minut drogi. Empik w gduni jest skromny, parter plus piwnica. Kupuje tam gry czasem, ostatnio sporo ekstraklasyki za 20 zł. Uważam to za solidna cenę za dobry produkt. Gry za 60 zł jestem skromny kupic. Powyzej tej ceny muszę się solidnie zastanowić. Naprawdę, czas zerwać z piractwem Wiecej przyjemnosci sprawai granie na orginale kupionym za sporo kasy niż na piracie, który może nawet nie zadziałać. Naprawdę ( i znowu uznacie mnie za świra.... )
Medivh,
@Tokar - DVD-Box-y może i są poręczniejsze, ale nie zmieści się tam nic większego od kartki papieru... Np. podkladki pod myszkę

@Olo - Ale KOTOR jest nie_najnowszym_hitem ;p
olo,
a co moze u nas nie????? jak widzialem cene KOTORA to sie przezegnalem
Tokar,
Wiesz Polski rynek growy jest i tak tani w porwnaniu z takimi Czechami lub Wegrami (gdzies przeczytalem) gdzie gry siegaja 150-250 zlotych. Więc kupić u nas można sporo tanich gierek, więc nie narzekajmy.

Cytat

1. Gry w pudelkach. Czy skonczyla się era dużych pudelek z grami i dodatkami? Pamietam jak taki maly prezencik w środku potrafił ucieszyć. A teraz? Male pudełka, w ktorych mieszczą się tylko płyty i instrukcja. W dużych pudełkach widzialem tylko; NWN edycja kolekcjonerska, Warcraft+FT, Diablo+LoD, Świątynia Pierwotnego Zla, Beyond Divinity i parę innych. Czy era takich pudelek z prezentami, mapami itp. dopbiega konca?


DVD-BoXy są bardziej poręczniejsze niż stare już pudełka. Pudełka i tak wywalisz do kosza i nic ci po nich nie pozostanie, a DVD-BOX po przejściu gierki stawiasz na gdzieś na jakiejś pułce i ładnie ci to wygląda (np. moja pułeczka z oryginałami :mrgreen: ). A w tych "małych pudełkach" też dają dodatki np. ostatnio kupiłem se oryginalnego Warhammera40k.: Dawn of War za 69 zł gdzie znajduję się spora instrukcja i jakieś mapki rozwojów różnych ras.

Aha jeżeli ktoś mieszka w Warszawie to do kupowania gierek polecam Empik w Arkadii (naprawdę tam można znależć prawdziwe perełki np. PoP:WW w normalnym sklepie kosztuje 79 zł, to tam kosztuje tylko 54 zł :O )

PS> Sorry za wcześniejsze posty, ale klawiatura mi się zwaliła i nie mogłem normalnie pisać ;p Na szczeście opanowałem sytuacji i jest już git
Medivh,
Ostatnio bywłem w Empiku często. Ogarnąl mnie szal na Pratcheta i wogóle Pólki z grami omijałem szerokim łukiem pamiętając ceny straszące portfele. (Tu powinien być wywód na temat wielkości mojego Slupskiego Empiku. Ale ograniczę się tylko do porównania z Krakowskim Empikiem [u nas jest jedno malutkie pięterko - sklep, a w Krakowie 4 w gorę + piwnica?] i Szczecińskim w Galaxy [olbrzymi Empik. Książki Fantasy zajmuja z 4 ogromne półki, a w Słupsku 2 malutkie]). Ale ostatnio bylem wybra prezent dla kumpla. Czytać nie lubi więc książek mu nie kupie. Nie wiem jakiej muzy slucha, to to też odpada. Zostaly gry. Gdy podszedłem do polek z grami (2 duze polki ;p ) zorienotowalem się w 2 rzeczach.

1. Gry w pudelkach. Czy skonczyla się era dużych pudelek z grami i dodatkami? Pamietam jak taki maly prezencik w środku potrafił ucieszyć. A teraz? Male pudełka, w ktorych mieszczą się tylko płyty i instrukcja. W dużych pudełkach widzialem tylko; NWN edycja kolekcjonerska, Warcraft+FT, Diablo+LoD, Świątynia Pierwotnego Zla, Beyond Divinity i parę innych. Czy era takich pudelek z prezentami, mapami itp. dopbiega konca?

2. Ceny. Gry są teraz dostępne od 20 zł w eXtra Klasyce! (pomiajm czasopisma). Kolejne przystępne ceny to 50 zł. Jak na grę nie jest to duzo. 100-200zł kosztują jedynie najnowsze hity (lub wcale nie takie nowe lecz hity :] ).
Wczytywanie...