Przyszły Windows - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Strażnik,
Hmm, fakt, to co napisał valen jest bez sensu. Lepszy windows? Przecież windows to marka zarezerwowana. Nikt nie moze robic systemu pod ich nazwą. Moze chodzi ci o Linuxa, Macintosha, może o Solaris, Free BSD? A moze o bezsensowna moim zdaniem hybrydę zwana Lindowsem? Nie wiem... Tak czy siak, windows means shit.
Ekhtelion,

Cytat

Oto chodzi że Microsoft będzie miał kłopot byo inna firma produkuje lepszy windows.
O czym ty gadasz? Mnie pogieło czy ciebie? Przecież ta strona ma tyle do systemów operacyjnych co chomik mandżurski do tygrysa syberyjskiego. Ta firma zajmuje się zupełnie czym innym! Microsoft jak będzie miał kłopot (tak jak miał z nazwą vista właśnie) to wykupi co trzeba (szastnie pare milionów tu albo tam) i będzie po kłopocie. Prosze cię Valen zwracaj uwagę na to co piszesz...

P.S. Ashgan, chyba się pisze mimo wszystko apaszka a nie apażka
Valen,
Oto chodzi że Microsoft będzie miał kłopot byo inna firma produkuje lepszy windows. Oto chodzi.

PS: Wreszcie mogę komus powiedziec : I kto tu ortografi ma przestrzegac panie Asghan??
Ekhtelion,
Nadal nic nie rozumiem i prosze dbać o ortografię mr. Ashgan .
krag,
To chodzi pewnie o tych panów co sie ubierają w obcisłe skórzane ciuszki i apażki

EDIT
Robie błedy gdy za szybko stukam w klawiature Ale zdarzają się ona żadko więc nie obawiaj sie

Tylko "rzadko", to się pisze przez "rz" - Rince
Ekhtelion,
"niech Microsoft ma kłopoty " o co z tym chodzi?
Valen,
Tylko w tym temacie o przyszłym Windowsie.

Nazwa kodowa nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoftu - Longhorn - została oficjalnie zastąpiona przez nową, "pełnoprawną" nazwę - WindowsVista. Informację tej treści najpierw ujawniły źródła zbliżone do koncernu podczas odbywającego się w Atlancie spotkania Microsoft Global Sales Briefing, a dziś została ona potwierdzona. Znamy również datę premiery pierwszej publicznej wersji beta nowego systemu - 3 sierpnia br.
Czytaj więcej

P.S wchodźcie na stronę
http://www.vista.com/ niech Microsoft ma kłopoty
Wczytywanie...