Co jeszcze? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rangramil,
Boże, człowieku, ty wiesz, gdzie się wypowiadasz? To jest temat o tradycyjnym RPG, takim z użyciem kostek, kart postaci, podręczników i dużej ilości papieru.

Dodajcie Warmłotka 40 kawałków: Mroczna Herezja, czy jak to tłumaczy się na polski. Opisik "Ten ork ma karabin, lepiej rozwal go laserem."
kuchikisan,
Dragon Quest VIII- jRPG, zdziwilo mnie ze nie ma tu tematu o tym rpgu. Super gra na PS2, jak ktoś lubi troche sie wysilic nad walka to goraco polecam. Pod koniec gry sa walki ze smokami, trzeba pokonac 5 a to nie lada wyzwanie. Od czasu FFX i dark aeonow sie tak nie namenczylem z zadnym potworem.
Konto usunięte,

Użytkownik darksamurai dnia Jan 5 2006, 09:21 AM napisał

Młotek! Młotek! Młotek! Młotek rządzi! To jest naprawdę porządny system, w który mozna grać i grać...Także w razie co mogę cośtam w miarę możliwości pomóc.

[post="39521"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



NO TAK :! A NIE JAKIEŚ TAM D&D ODGAPIANE TO I TAKIE TAM NUDNE ...

JESTEM ZA ROBIENIEM SUBFORUM O WARHAMMERZE (RPG=>WARHAMMER) A NIE JAK TERAZ INNE RPG'i
darksamurai,
Młotek! Młotek! Młotek! Młotek rządzi! To jest naprawdę porządny system, w który mozna grać i grać...Także w razie co mogę cośtam w miarę możliwości pomóc.
Konto usunięte,
Ja osobiście moge w warhamerzze jak by był pare porządynch temacikow napisac ...
Ekhtelion,
Tematy będą jak będzie zainteresowanie. Jak zaprosisz kolegów to czemu nie
Konto usunięte,
Nazin, daj oddzielna kategorie Warhammer a nie jakos inne rpg'i < . W warhameerze jestem bogiem

Użytkownik huberthc dnia Oct 28 2004, 01:17 PM napisał

Warhammer i cyberpunk. pomoge kazdemu ;]

[post="5855"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



JA TESH :!
Finkregh,
Neuroshima: Moloch zagraża... Zrób cokolwiek, aby przeżyć
Vantess,
Ja bym chcial ZC, KC i W:tO, no i oczywiscie piekny i najwspanialszy system Tabela:)
Geralt_Bialy_Wi,
osobiście nie grałem - słyszałem zaś że bywa nudno i strasznie sztywny system
Medivh,
Znalazłem jakiś system RPG. To juz 2 edycja. Jest to system o Wiedźminie (chyba). Wchodźcie i oglądajcie.
http://www.wiedzmin.rpg.pl

ps.Nazina jak będzie fajne to też można umieścić to. Ale też trzeba się z tym zapoznać.
Nazin,
narazie niech zostanie ale i tak jest fajny :]
Medivh,
Wampir: Maskarada - "Czy Spokrewnieni naprawdę opanowali świat :?: Jak bys sobie poradził w roli wampira :?: Zagraj a będziesz wiedział."

Jakby ktos miał lepszy opis to proszę zmienić. Ja jestem w wymyslaniu takich rzeczy bardzo kiepski.
Nazin,
co ty do nich chcesz? fajne opisy
huberthc,
Cp 2020 -np "Mroczna wizja przyszlosci... Co zrobisz by przezyc ?"
Warhi - np "Chaos rozszerza swe granice... Smialkowie staja do walki - badz jednym z nich!"
Wiem ze są beznadziejne, ale to pierwsze co wpadło mi do głowy; ]
Nazin,
jakieś opisy jeszcze do tego wymyśl to dodam
huberthc,
Warhammer i cyberpunk. pomoge kazdemu ;]
Nazin,
Jakie gry mają znaleźć się jeszcze na forum w kategorii Gry RPG? Piszcie swoja propozycje wraz z krótkim opisem tak jak jest przy każdej kategorii.
Wczytywanie...