Pewien Duch w SoU - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
Też mi się tak wydaje. Ja go zabiłem. Questa niestety nie ma, a szkoda, bo to urozmaiciłoby choć trochę grę...
Gość_plata*,
jak go zabijesz to dostaniesz expa za to ze ulzyles mu w jego cierpieniach jesli dobrze pamietam pozdro
Aldaron,
Wiec: to zdaje się nie był duch tylko władca szkieletów czy coś w tym rodzaju, tez nic tam nie znalazlem. Ozdobnikiem zapewne też są ci płonący ludzie próbowałem ich zabić, ale zycie im spada do konca a oni cały czas żyja :O
huberthc,
z tego co pamietam to jest to taki ozdobnik, a dla kogo bg2 jest lepszy dla tego jest *_*
Rincewind,
Też mi się tak wydje. Ale skoro już robią coś takiego, to mogłaby tam być jakaś zagadka. No ale cóż, Baldur's Gate to nie jest .
Gość_Anonymous*,
Jeśli dobrze pamiętam to jest to pic
Rincewind,
Nie za bardzo wiedziłem jak nazwać ten topic. Mianowicie chodzi mi o takiego Ducha znajdującego się po drodze do Wichru Śmierci. Jest to sala z labiryntem. Duch siedzi w jednym z pomieszczeń i coś bredzi, że na coś czeka, czy coś w tym stylu. Koło niego pełno jest nagrobków z różnymi epigramatami (Eh, na coś ten polski się przydaje. Przynajmniej człowiek na mądrego wygląda). Pytanko: jest z tym związane jakieś zadanie? Ja próbowałem prawie wszystkiego i nic. Może to jest po prostu taki pic .
Wczytywanie...