Multiplayer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dzunior,
Fajnie by było , ale trzeba by było znaaaacznie zmniejszyć grafe bo gdyby została taka sama to by się gra cięła jak chole*a .
I nie musieliby robić nowych modeli tylko dać wszystkie twarze i modele włosów postaci i byś se tworzył .

Niestety NIGDY czegoś takiego nie zrobią
(eternal) Dylanjuh,
Taa. Do tego DM, TDM i CTF!
Wenzel,
Jeżeli już by powstał taki Gothic to najlepiej aby były wszystkie lokacje z G1, G2 jak i G3. Różne wyprawy statkami, piraci napadający na wyspę. Odpędzenie orków poza terytoria Nordmaru. Najlepiej jakby jeszcze można było sobie wybrać początkową profesję a później ją zmieniać lub też rozbudowywać dwie. (Trochę naciągnięte z Lineage 2)
Palladin,
Fajnie by było żeby był świat z G2 + kolonia górnicza tylko w takim stanie jak w G1
Zaczynało by się w kolonii górniczej i po zdobyciu jakiegoś poziomu można by było wyjść z kolonii i tam zmierzyć się z trudniejszymi potworami oraz questami, oczywiście trzeba było by dużo poprzerabiać. I gdyby pvp było to żeby np. kilka rzeczy mogło wypaść i żeby istniały domki dla graczy gdzie by dostawiali swoje przedmioty i mogli się spokojnie wylogować... a poza tym na YouTube widziałem jakiś mini mp co wyglądał beznadziejnie [3 bezimiennych chodziło koło domku Diega przemieszczali się ale nie zmieniali postawy]





HAHAHA zobaczcie co znalazłem:
http://www.gothic.crpg.biz/
Przyjrzałem się i to przeglądarka;/ No ale gothic mmo
YuRu,
Własne Domy Wyprawy w zimny nordmar z kolegami ataki na orków spotkania w tawernie grupy złodziejskie
praca w straży i np.patrolować tereny pułapki na kupców własne organizacje życie farmera prowadzić własne życie w średniowieczu itd..
lukis2012,
Fajnie by się grało w GIII multiplayer... Gdyby był tryb multiplayer bym zrobił:

1. Własny klan.
2. Wybranie gildii(Orkowie, Asasyni itp.)
3. Najazd grupy ludzi na duże zbiorowiska potworów.

To by była rozrywka...
Ranger,
Mały świat dla mnie byłby plusem Po prostu rzygam dużymi światami i krążeniem po nich stale. Jeśli kiedyś by zrobili mmo to na kontynencie(choć świat też nie jest duży).
złodziej,
ciekawie by było gdyby zrobili gothic mmo (gothic 1).Jestem ciekaw jak by wyglądała kolonia w multiplayerze
\tylko dużo serwerów musiało by być bo g1 małe jest
Pasoro,
Było by zawaliście np ide se przez nordmar a tam grupa buntowników z imionami a postacie można by było se wybrać np ja bede z twarzą thorusa a inny z samuela nie i by było cool
Asgeroth,
cs mi sie o uszy obiło, ze ma pwostac dodatek, który ta opcje bedzie dodaał.. ale to jest tylko plotka.. choc kazda plotka ma w sobie ziarnko prawdy...
Shade,
Jest to Bardzo dobry pomysł zwłaszcza jakby zrobili przechodzeni zadań razem z tym, że potwory i ludzie byliby trudniejsi.

[Dodano po chwili]

CZajcie taka fajna gra:Gothic-RPG i nie ma w niej "multiplayer"?!!
Ktoś jak zaczyna(-ł) po raz pierwszy nie zwracał na to szczególnej uwagi, lecz teraz tak dziko. Włączasz g2 NK, a tam brak opcji "multiplayer"!!!! Szkoda nie??
VL,
Ciekawi mnie to, że nawet jeśli by taki wyszedł nie od studia ale graczy (przykład Morrowind) to nie zsytał by on takiej sławy jak byłby odrazu z MP. Możliwe, że potem dostepna będzie osobno wersja G:Online w świecie G3...ale to MOŻE...
Strażnik,
Wyobrażenie sobie Gothic Online jako cos na kształt WoW czy Guild Wars jest wizja niezwykle ciekawą, aczkolwieg bądżmy realistami (narazie). Phirania oficjalnie w jednym z wywiadów oświadczyła, że wersji Online nie będzie przy okazji Gothica 3. Cały wysiłek jest wkładany w wersje singleplayer (i bardzo dobrze). Ale pomażyc zawsze można
Medivh,
I oczywiście żadna postać nie mialby takich genialnych tekstów jak Bez :roll: Chyba, że by zrobili małe servery i wyłączyli postać Beza. Wtedy można byłoby grać Lesterem, Gornem, Diego i resztą... Mogłoby byc nawet ciekawie
Dany,
To jest kolejny problem. Wszyscy tą samą postacią grać nie mogą, więc powstałoby dużo więcej nowych. Nie miałyby one żadnej historii, byłyby bezbarwne. Musiałoby się pojawić dużo większe zróżnicowanie w obrębie klas, bo praktycznie są tylko trzy możliwości rozwoju. Jednak najważniejszy jest ten wygląd.
Diego.mag,
ciekawe by było gdyby w Gothic,u III był multiplayer. ale dręczy mnie pytanie czym różniły by się postacie w grze? jak myślicie? :?:
Dany,
Niestety, ale zrobienie multiplayera do Gothica jest bardzo trudne. Trzeba by Zmienić system walki, bez nacelowania na jedego potwora, a także większe możliwości podczas dueli, bo spotkanie maga z paladynem może się kiepsko skończyć dla paladyna. Pewnie by nawet nie doszedł, dostał by ze 3 Tchnienia Śmierci i papa. Poza tym świat jest za mały na więcej postaci. To już by była nowa gra nastawiona tylko na multi.
Valen,
Fajnie by było sobie pograc z kimś w GOTHICA III. Np jedni by bronili twierdze a drudzy atakowali .Albo jakos inaczej . To bybyła frajda.Ale jak narazie musimy czekac na Gothic III
Ranger,
Na GS(Gothic Site link w moim profilu) pojawił się kilka miesiecy temu news o grupie która pracowała nad multiplayerem do Gothica. niewiem czy coś z tego wyszło.
MMO to świetny pomysł ale oby nie płatyn
Medivh,
Gothic MMORPG? Niezły pomysł, ale żeby był osdzony w ogromnym świecie Gothica 3. Zgadzam sie z Finkiem w tym, zeby najierw zakończyli G3, ale nie zgadzam się z tym żeby robili latami GMMORPG Niech zrobią to jak najszybciej (3 lata góra ) i jak najlepiej.
Wczytywanie...