Pola bitewne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Devilus,
Heh Slade jesli nie grasz w WoW to sie na temat BG nie wypowiadaj dobrze? Bo pierdolnales teraz taka glupote, ze mi szczeka opadla...
Slade,
Dla wszystkich interesujacych sie wowem blizej polecam zagrac w Guild Wars, bedziecie mieli jakies porownanie :twisted:
Sqall,

Cytat

World of Warcraft - Pola Bitew już w Europie


"Pola Bitew" - jak to brzmi... chyba pierwszy raz spotkałem się z tym że ktoś tłumaczy tę nazwę, mówiąc tu o CDP a nie o twojej wypowiedzi.
Slade,

Użytkownik Ekhtelion dnia Jun 17 2005, 07:40 PM napisał

Nie wydaje mi się. Wielu ludzi żyje WoW'em już na dobre i taka dokąłdka wywoła u nih pisk zachwytu. A nowi ludzie też się będą mogli przekonać jak zobaczą, ze projekt jest rozwijany i wzbogacany. Nie wydaje mi się by spece z Blizzarda wsadzili w coś centa jeśli by nie mogli dostać z tego dolara .

[post="33493"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Hehe, równie dobrze mogą wsadzic w to takzwanego centa by utrzymac dotychczasowo zarabianego dolara z tytułu abonamentu. Dyskusja przeszła na zły tor, nie będę spierał się co do kultowości World Of Warcraft, co do tego nie można miec wątpliwości. WoW przyciąga szeroką klientele, szeroka klientela = wysokie zyski. A z czego, jak z czego, ale z tego Blizzard musi byc niezmiernie zadowolony. A i zwykli gracze wpadają czasami w pisk zachwytu, widzą, że to środowisko żyje, ich pieniądze (a przynajmniej pewna ich częśc ) nie jest marnowana, o czym najlepiej przekonują częste aktualizacje serwerów.
Ekhtelion,
Nie wydaje mi się. Wielu ludzi żyje WoW'em już na dobre i taka dokąłdka wywoła u nih pisk zachwytu. A nowi ludzie też się będą mogli przekonać jak zobaczą, ze projekt jest rozwijany i wzbogacany. Nie wydaje mi się by spece z Blizzarda wsadzili w coś centa jeśli by nie mogli dostać z tego dolara .
Slade,

Użytkownik Ekhtelion dnia Jun 17 2005, 05:36 PM napisał

Easy Rincewind. Na forum też dobrze i im więcej tym lepiej. Można się wypowiedzieć i podyskutować. Dobrze będzie jeśli tematy będą sie dublować (na głównej i  na forum). W news'ie będzie można umieścić np. odnośnik na forum. Może troche ludzi przybędzie...

[post="33471"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Czemu poprzestaliście na durnym oftopicowaniu, może ktoś wreszcie napisze coś na temat. No cóż skoro żaden chętny nie pojawił się na horyzoncie pora na to bym ja zaczął świecic przykladam.

Co do tematu, te całe pola bitwy to tak naprawdę wiele hałasu o nic. Nic w tym dziwnego, że Blizzard stara się dopieszczac swoją flagową produkcję. Kolejny punkt na liście zbędnych dodatków można odchaczyc. Nowych graczy samo w sobie to nie przyciągnie, a i u starych nie spowoduje opadu szczęki z zachwytu.
Ekhtelion,
Easy Rincewind. Na forum też dobrze i im więcej tym lepiej. Można się wypowiedzieć i podyskutować. Dobrze będzie jeśli tematy będą sie dublować (na głównej i na forum). W news'ie będzie można umieścić np. odnośnik na forum. Może troche ludzi przybędzie...
Tokar,
Aaaaaaaaaaaaa, to już można przesyłać ? To nie wiedziałem ! Następnym razem na 100% prześle.
Rincewind,
Wszysko świtnie, tylko taka mała uwaga. Na drugi raz, jak znajdziesz coś ciekawego Tokar, to weź to na PM wyślij do Ekhteliona, ewentualnie mnie i wtedy sie na stronce umieści, bo zakładanie nowego tematu i wpisywanie tego, to chyba nie najlepszy pomysł ;p.
Tokar,

Cytat

World of Warcraft - Pola Bitew już w Europie
World of WarCraft, 7 czerwca 2005, 20:23 (Domek)

Blizzard ogłosił wejście na europejskie serwery World of Warcraft dwóch pierwszych Pól Bitew. Te przygotowane specjalnie do pojedynków między graczami lokacje wprowadzić mają do gry zupełnie nową jakość. Przystosowane do rywalizacji tereny i różnorodne zadania nadają wojnie między Przymierzem a Hordą obraz taki, jaki od początku był celem pracującego nad tytułem zespołu.

Każde lokacja tego typu stawia przed graczami odmienne cele do wypełnienia, różnią się też one między sobą stylem rozgrywki. Będą za to miały jedną cechę wspólną - rozgrywka na wszystkich ma być bardzo angażująca i wciągająca. Na razie gracze World of Warcraft będą mogli zmierzyć się na lokacjach Doliny Alterac (Alterac Valley) i Kanionu Warsong (Warsong Gulch).

Dolina Alterac przeznaczona jest głównie dla wysokopoziomowych postaci. Dwie drużyny po 40 bohaterów walczyć będą o dominację wśród śniegu i lodu. Obie strony konfliktu dysponują w Dolinie pełnymi bazami i armiami obrońców złożonymi z bohaterów niezależnych. Na jej terenie znajdzie się także wiele zadań przygotowanych specjalnie z myślą o rozgrywce PvP i specyficzne dla tej lokacji potwory. Jak zapowiadają twórcy, gracze będą mogli spędzić długie godziny na wykonywaniu starannie zaplanowanych planów strategicznych, zdobywając punkty honoru za wypełnianie zadań i zwycięstwo w bitwie.

Kanion Warsong stworzony został z myślą o bardziej okazjonalnych graczach. W bitwie na jego terenie udział wezmą dwie drużyny po 10 graczy, w skład których wejdą postacie już od 21 poziomu doświadczenia. Zwycięstwo również wymagało będzie strategicznego myślenia i współpracy między graczami, jednak tempo rozgrywki ma być tu znacznie wyższe niż w Dolinie - pojedyncza bitwa trwać ma około 45 minut. Celem grających jest trzykrotne zdobycie flagi przeciwnej drużyny i dostarczenie jej do własnej bazy.

Według prezesa Blizzarda, wprowadzające Pola Bitew uaktualnienie jest największym z dotychczas przygotowanych. Mike Morhaime zaznacza też, że niedługo spodziewać się można kolejnych lokacji. Celem ich wszystkich jest umożliwienie graczom szybszego awansowania w Systemie Honoru i pozwolenie im na zdobycie naprawdę potężnego ekwipunku.

Dolina Alterac i Kanion Warsong zostaną wprowadzone na europejskie serwery World of Warcraft w trakcie jutrzejszej przerwy konserwacyjnej, która z tego powodu potrwa nieco dłużej.


Info pochodzi ze stronki CD-Projeckt, a trailery z tych właśnie nowych lokacji można znaleźć na tej stronie w dotychczasowych newsach http://warcraft.cdprojekt.com/
Wczytywanie...