Kroniki czarnego księżyca - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

darksamurai,
Kiedyś troszkę grałem w Kroniki Czarnego Księżyca...była bodajże w Clicku. Grafika mnie nie przeraziła, ale jakoś nie za bardzo mi się chciało w to grać...troszkę dziadowe. Jednostki tak wolno się poruszają...
Gość_Anonymous*,
Nie dziw sie że grafika odstrasza bo gra jest bodajze z 98 albo nawet 97 r .Ale ona jetpo prostu zarąbista .Nieźle rozbudowana itp. I masz racje muszę to powiedzieć "Grafika nie jest najważniejsza" a co do tego SpellForce to moze teraz ty byś cos powiedział bo guzik o niej wiem...
Rincewind,
Gamorin z twojego opisu wynka, że gra jest warta uwagi, ale niestety tak nie jest . Grafika odstrasza na dobre 100m . No tak pewnie zaraz powiecie, że grafika nie jest najważniejsza, ale to nawet nie ma takiej grafy jak Age of Wonders. Teraz już możecie sobie wyobrazić jaka lipa. A o fabule dużo nie mogę powiedzieć, bo za mało grałem. Gamorin jak podoba Ci się ten typ gier to zagraj sobie w SpellForce. Dla mnie bomba !!!
Gość_Anonymous*,
Zacznijmy od tego ze jest to gra strategiczna ale bardziej chodzi w niej o kierowanie wojskami niż o rozbudowę .no wiec grę zaczynamy od wstępu .na poczatku jest tylko nasz bohater .Człowiek z ognistym mieczym .z czasem zdobywa on doswiadczenie i rosnie mu poziom .Pierwsze rundy pokonujemy samym bohaterem .Później dołącza sie armia malutka .Dalej spotykamy następnego bohatera który jest dowódcą wojsk barbarzyńskich .On sie tam do nas przyłącza w nagrodę za pomoc .Na koncu wstępu zdobyawmy zamek .i odtąd mozemy rozbudowywać budynki oraz kupować armie .Ale zanim do tego przejdziemy musimy wybrać jedego z włądców któremu będziey służyć
Poziom tródnosci początkujący - Światło (Specjalna jednosta hoplici i smoki)
P.T średni - Imperium ( Specjalne jednostki Lewiatanowie i smoki))
P.T wysoki - sprawiedliwość (S.J palladyni i aniołowie)
P.T weteran - tytułowy czarny ksieżyc (S.J Olbrzymy i nekromanci)
Prócz tego są armie z którymi współpracujemy i są to :elfy ,krasnoludy ,demony ,nieumarli
W grze występują postacie czarujące których czarów umczymy rozbudowywując budynki dzieki którymi mozemy je rekrutować .Z czasem jednostki dostaja poziomy ,dzieki czemu zwiekszaja sie ich liczba życia ,atak i takie drobnostki jak ruch po planszy itp.
Medivh,
Hmmm. Moze przybliżysz trochę tą grę. Fabuła jaki to rodzaj gier itp. Jak będzie ciekawa to będzie trzeba pograć
Gość_Anonymous*,
Czy ktos grał? naprawdę fajna gierka .Jak dla mnie mistrzowska:)
Wczytywanie...