Diablo III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_*,
Hmmm... Wasze posty są jeszcze z 2006.
Jest juz 2008, może wiadomo już coś więcej na temat Diablo III ??
Smoon Lodowe Serce,
Coś mi mówi, że nowe Diablo nie będzie takie jak poprzedniczki. Słyszałem plotki, że ma być w 3d, a widok ma być z za naszej postaci. Jeśli te plotki się potwierdzą to nie będzie zbyt dobrze.
Gość_M3n747*,
Ja się gdzieś spotkałem z opinią, że D3 to ma być MMO - całkiem możliwe po sukcesie WoWa. Cóż, ja tam tylko mam nadzieję na jedno - że trzecia część to WRESZCIE będzie cRPG, a nie hack'n'slashowa sieczka.
Gość_Mitoman*,
Żadna firma nie liczy z opinia graczy, liczy się tylko ‘’nasza firma ich firma, nasz produkt ich produkt ‘’ istny wyścig zbrojeń. A ten wyścig w obecnej chwili wygląda tak że, Blizzard przez swoje nieróbstwo (gra wydana raz na kilka lat) przestaje się w nim liczyc. Więc jeśli wasze marzenia sprowadzają się do tego że byście chcieli aby Diablo 3 było 2D to sobie wybijcie to z głowy. To by oznaczało swoistą zapaśc Blizzarda - w obecnych czasach oni nie mogą sobie na to pozwolic.
Natomiast 3D to już inna bajka, dlatego zapomnijcie, że ta gra kiedykolwiek wyjdzie, a nawet jeśli wyjdzie to nie będzie super grywalana tylko będzie to jakiś małogrywalny ochłap w 3D. Do tego możecie sobie narzekac, że macie słabe kompy wszyscy maja to w dupie i nikt nigdy nie przychyli się do tego co gracz chce tylko do swojego biznesu.
Dany,
A mi się zawsze wydawało, że silnik=engine. Może mi się coś pomyliło?...

Uuuu to żeś Dany zaspoilował ...

EDIT
Mam nadzieję, że wszyscy wiemy, że to był żart?...
Shade,
Faktycznie mogłem się pomylić z tym silnikiem engine być może pomieszało mik się z inną grą.!
Aha i sor y za te emocje !!!!
Ekhtelion,
Proszę się trzymać tematu. Rozmowa tyczy się Diablo 3, a nie emocji związanych z graniem po lanie w dwójkę czy dywagacjach nt. grafiki w Heroes'ach.

I powstrzymajcie się od pisania rewelacji w stylu: "będzie lepsza grafika" bo to jest tak oczywiste dziura w naszym budżecie...

Swoją drogą to coś żeś pomieszał Shade z tym 'silnikiem engine', proponuje randkę ze słownikiem .
Shade,
Witam ja też grałem w diablo2 i bardzo mi się podobał zwłaszcza, że mogłem pograć sobie z kolegą przez sieć LAN i we 2 robiliśmy wszystkie zadanie i razem chodziliśmy-to jest dopiero gra ;_) !!!
Był 1 problem jeżeli grało się we 2 to potwory były trudniejsze, ale poza tym później, gdy postacie były rozwinięte gra była super !!!
Sądzę, że twórcy Diablo3 zechcą wprowadzić lepszą grafikę opartą na "silnku engine" i to może zmienić grywalność i fabułę gry !!! Tak samo było np. z heroes 2 i 3. H2 była dla mnie zawalista i jak obczaiłem 3 to miałem niechęci do 3 z powodu zmienionego klimatu grafiki. Po jakimś czasie się przyzwyczaiłem :-).
H 5 jest jak dla mnie za bardzo przedobrzona o efekty specjalne i nie zachowała klimatu jak z H2 i H3.
Miejmy nadzieję by Diablo 3 wyszło w takiej grafice jak w D2, alke o wyższej rozdzielczości lub o większej ilości opcji w menu gry. Aha i mogliby jeszcze poprawić zapis gry np., że zapisujesz w wybranych miejscach, a nie wtedy gdy wyjdziesz z gry .!!!!! POzdrawiam
Hades-84,
Co ma być to będzie. Dwójka straciła nieco z klimatu, jaki oferowała 1 część. Część trzecia może to naprawić. Zmiana grafiki na 3D może nie wyjść grze na dobre, bo skoczą wymagania. Najbardziej chciałbym zobaczyć D3 jako...pre-quel Wiecie Tal'Rasha, wojny z Trójcą i te sprawy
Asgeroth,
jesli D3 bedzie choć o połowe lespze, niz D2 z LoDem (bez skojarzen ), to juz bedzie sukces na miare wszech czasów...

moim marzeniem jest mozliwosc rozwoju powyzej 99 lvl, lepszy sprzet, i co najwaznijesze, wiecej klas postaci!!!!
Sensei_BJ,
Myślę, że będzie grafika 3D, ale zobaczymy co wymyślą. Pewnie będzie tak jak z GTA. GTA III straciło klimat zabawnej gierki i ludzie pokochali ją jako coś zupełnie innego. Z D3 będzie na pewno to samo.
Osa,
Już sam pomysł, aby rozgrywka odbywała się w niebie i piekle w 3D jest świetny. Też licze na to, że powstaną chociaż dwie nowe klasy.
Ras,
Mam nadzieję, że za bardzo nie pójdą w grafikę 3D, bo wtedy może raczej stracić. Lepiej byłoby udoskonalenie tego co było w DII oraz jw - spróbować zaskoczyć bardzo dużą nieliniowością fabuły.
Mogłoby też powstać więcej klas, z jakieś 20
Ven'Diego,
Hmmm, ja bym chciał aby misje można było wykonać na różne sposoby. No i jeżeli mamy Nekromantę, i gdy specjalizujemy sie w golemach, to żeby nasza klasa się zmieniła(jeśli wiecie o co mi chodzi )
Raphagorn,
Ja bym chciał, żeby w D3 była lepsza fabuła, mniej liniowa, trochę więcej możliwości rozwoju (na co zresztą zbytnio nie liczę - bo znając fabułę z poprzednich części, to...). I fajnie by było gdyby misje były nieco bardziej złożone - w D2 (w D1 nie grałem ale pewnie jest w nim tak samo) wszystkie misje zaczynają się na "znajdź..." lub "zabij...". Duża różnorodność to to nie jest A w ogóle to kiedy będzie premiera D3? Bo jeśli w ciągu najbliższych 2-3 lat, to Diablo 3 najprawdopodobniej będzie miało mocnego konkurenta w postaci Gothica 3...
Tokar,
Nikt nie wspomniał, to ja wspomne Blizzard oficjalnie zdementował plotki, że "ważne oświadczenie" na BlizzConie (impreza Blizzarda) nie będzie dotyczyło kontynuacji Diablo. Oznacza to, że jak narazie nie ma co liczyć na Diablo III........ (bo od informacji o tym ważnym oświadczeniu zaczeły się spekulacje, że Diablo III będzie zaprezentowane na BlizzzConie). Szkoda

PS. Mój post był 4 miesiące temu, więc wiecie........
Tokar,

Cytat

przydałaby się nowa, lepsza fabuła


Raczej wątpie, fabuła nigdy nie była mocną stroną Diablo :PA co do oczekiwań graczy, zdecydowana większość wolała by jakiś patch z dodatkowymi postaciami, nowymi rosądnymi słowami runicznymi (bo w 1.11 same gówno dali) i jakimiś bajer przedmiotami do Diablo 2........
Medivh,
Do tego co powiedzial Rince to dodam jeszcze, ze przydałaby się nowa, lepsza fabuła i teksty postaci (w tym Polskie txty). Zalewamy sie z kummplami do dziś po odzywce barba w mieście gdy próbowalo się zaatakować obywatela lub rzucić czar głosem jakby robił to co mamy na myśli: "Nie mogę tego tutaj zrobić" :mrgreen:
Rincewind,
Myślę, że kolejna odsłona Diablo niezależnie od tego, jak będzie dobra i tak hitem zostanie, a grywalność będzie na bardzo wysokim poziomie. W sumie wiele robić nie trzeba. Poprawić troszkę grafikę (tak, żeby wszyscy, nawet ci na słabszych kompach mogli pograć, bo to jest fenomen gry), zrobić kilka nowych lokacji i potworków, dodać więcej sprzętu. Jednak chyba szykuje się większa rewolucja, bo Blizzard pracuje w pełnej tajemnicy i dość długo. Z drugiej strony nie zdziwiłbym się, jakby nagle pojawiły sie pierwsze jego zapowiedzi. Właśnie to, że tak wiele fanatyków (bo tak chyba trzeba nazwać te osoby ) czeka na tą produkcję, daje jej już na starcie wielkie szanse na powodzenie. Pożyjemy, zobaczymy.
Rabittous,
Najbardziej boje się tego ze bedzie ja kz Heroesem III i IV, trójka genialna, klimat, grywalnosci itp, a czwórka, noc cuż, "fajna" tylko powiem

Zeby tylko nie zabardzo kombinowali z ulepszeniami bo Diablo 2 bylo genialne w swojej prostocie
Wczytywanie...