"Europa 1400 - The Guild 2" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Miał ktoś styczność z tą grą (full albo demo)?
Feanor,
Moze i dla ciebie komiczne ale wypowiedziane na podstawie doswiadczen z ta gra . Jak NWN byl swietny to wszyscy sa przekonani ze NWN 2 nie zawiedzie poprzednika. Ja twierdze ze cala idea tej gry jest troche za malo wciagajaca (zyjesz tak jak normalny mieszczuch tyle ze sredniowieczny i codziennie przychodza do pracy robotnicy i codziennie produkuja to co im karzesz i codzinnie to sprzedajesz na rynku; niewiele wiecej mozesz tam zrobic), a jesli nastepna bedzie oparta na tej samej zasadzie to wedlug mnie nie ma na co czasu marnowac. Aha chyba najfajniejszym aspektem jest szukanie sobie fajnej zony
Ekhtelion,

Cytat

Wedlug mnie niezaleznie jaka bedzie kolejna odslona nie ma co tego kupowac


Komiczne jest to co mówisz. To, że wcześniejsza część cie nię wciągnęla nie znaczy, ze ta też będzie kiepska. Nie można się tak wypowiadać nt. rzezcy których się na oczy nie widziało. Tak czy siak dla mnie zapowiada sie ciekawie.
Feanor,
Ja gralem, ale w "Europa 1400 gold deviance" i robi calkiem niezle wrazenie, ale ma jeden mankament: na poczatku bardzo trudno zrobic majatek, pozniej juz jest calkiem fajnie tylko tak monotonnie ze po zaledwie tygodniu przestalem grac. Wedlug mnie niezaleznie jaka bedzie kolejna odslona nie ma co tego kupowac. Gierka dobra na chwile, jednak dobra koncepcja
Tokar,
Oto artykuł o tej grze:

Cytat

Około premiery Gothica II firma Jowood wydała dosyć interesującą grę, lecz ze względu na brak polskiego dystrybutora, nie odbiła się nawet małym echem. Gildia jest połączeniem gry handlowej, przygodowej i fabularnej, gdzie wcielamy się w przedstawiciela klasy mieszczańskiej o takiej prowesji jak kupiec, rzemieślnik, kleryk czy złodziej... Usytowanie gry w roku 1400, czyli już dojrzewajacym włoskim renesansie, pozwala nam działać w czasach emancypacji klasy mieszczańskiej i powstawania burżuazji. Naszymi zadaniami więc będzie nabijanie kabzy oraz staranio o objęcie wysokich urzędów i doprowadzeniu do wzrostu znaczenia rodu (już nie rodziny :]). Aby to osiągnąć będziemy robili liczne interesy, poruszali się po mieście czy też walczyli, aby dojść do celu bez względu na środki.

Gildia 2 przedstawia się bardzo obiecująco - jest wręcz przeniesieniem klasycznych gier (jak amigowy Kupiec) w środowisko 3D, które daje nam sporą interakcje z otoczeniem i NPC'ami. Grafika prawdopodobnie została zrobiona na tym samym silniku co Gothic III.
Niestety przedstawiony na E3 filmik przedstawia dosyć mały zakres możliwości gry. Jednak ponieważ gra przewidziana jest dopiero na 1 kwartał 2006, możemy spodziewać się jeszcze kilku trailerów. Sequel nie posiada, jak na razie, oficjalnej strony, ale zapraszam na stronę poprzedniczki www.the-guild.com.


http://www.gamershell.com/pc/the_guild_2/s...shots.html?id=3 screeny

http://www.gamershell.com/download_9461.shtml tu można ściągnąć trailer
Wczytywanie...