DarkEden - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rivian,
sciagnalem wersje gry TH i mam problem podobny do Michala.

"nProtect GameGuard Error: 380" i to wszystko z radosci grania w DarkEden
olo,
Też miałem taki problem, nie wiem jak go ominąc, musiałbyś poczytac na forach DarkEden na pewno jest wytłumaczone jak to naprawić. A w ostatecznosci sciagnąc inna wersje DarkEden np. pod Th.
Gość_Michal*,
Hej mam maly problem...

...sciagnalem i zainstalowalem gre ale jak ja odpalam to pokazuje mi sie update server cos tam a jak lacze sie z serwerem Pensylwania czy jakos tak to mnie wywala jakis error... ??

Pliss x 100000 jak ktos bedzie woedzial jak to zalatwic - poklon do ziemi !!

blad to : cos tam nProtect guard...
olo,
po pierwsze gra nie jest platna....i to jest jej plus...
po drugie devilius postaraj si nie pisac takich postow.....
po trzecie nie trzeba znac jezyka krzczkowego aby sciagnac ta gre i sie zarejestrowac....
Devilus,
Mi sie wlasnie sciaga i mam juz 5%.
Red13,
Ja nawet niemam krzaczkow , niech ktos napisze czy gra korzysta z jezyka japonskiego i czy jest platna czy darmowa ... do tego zalezy czy ja pobiore Prosze odpiszcie

http://en.darkeden.com/ - tu link do angielskiej stronki
Devilus,
Wszedlem na ta strone, ale nie za bardzo umie czytac krzaczki.
Gość_Anonymous*,
Darmowe czy platne ?
olo,
sorki ze tak pozno odpisuje ale dopiero zobaczyłem ze mi odpisales........
oto adres strony skad mozna poprac ta gre.....nie jestem pewien czy jest to oficjalna strona..... http://www.darkeden.in.th/ jak tsie nie uda radze poszukac w googlach tam napewno bedzie odpowiedni adres.....
Devilus,
to moze tak wrzuc stronke tej strony
olo,
Acha hehe nom małe nieporozumienie, szkoda że nikt nie grał, bo fajna to jest gra....polecam
huberthc,
eeeeeeeeee, male nieporozumienie, nie chcialo MI SIE zainstalowac, nie mialem ochoty, checi, czasu etc. a nie wyskakilwal blad...
olo,
No właśnie, gdybyś ściągał z oficjalnej strony, której adres podałem gdzieś na forum to by Ci prawdopodobnie działała...ściągnij sobie bo warto...
huberthc,
nie, z torrenta
olo,
A czy sciagnales go z oficjalnej strony tejze gry??
huberthc,
kiedys sciagnalem instalke, ale jakos mi sie nie chcialo instalowac co tooo ? ;]
olo,
Czy ktoś słyszał o tym zaje..fajnym erpegu do gry po sieci ??
Wczytywanie...