Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Odpinam ten temat, jako że twórców dawno już z nami nie ma, a schedy nikt nie chce przejąć
Kresselack,
Nie wiem, czy ktoś ma ochotę się babrać z czymś takim, ale na wszelki wypadek napiszę.

Chciałbym prosić o wkomponowanie mewy w tarczę, nałożenie jakiś filtrów 'postarzających' i uczynienie z tego czegoś w rodzaju herbu.
Salamari,
Dobra kochani, jako, że zajmuję się obróbką graficzną, a także tworzeniem np z 3 obrazków jednego...zapraszam do korzystania z moich usług. Mogę z grafikami dużo porobić i sprawić by nikt nie miał takiej samej.

Zgłoszenia przyjmuję na PW
Sosna,
Tak sobie pomyślałem, że mogłaby być podobna do tej, którą mam w avku (czcionka) oczywiście jeżeli możesz ją odtworzyć. Napis mógłby się wtedy znaleźć na sygnaturze w dolnym rogu (po przeciwnej stronie od postaci) na tle tych budynków.
S.E.V,
Hmmm akurat nie widzę zdjęcia drogi ankrahamie

Ale idzie wam coraz lepiej nie powiem i sorki za spamik

Hmmm ta praca jest taka sobie znam to zdjęcie dobra nie będę truł dalej i lepiej wybiorę jakąś pracę

Ale jak ktoś chce to może jeszcze popracować nad sygną
Arkham,



A to?

EDIT: Nie mam pojęcia, czemu się nie wyświetlało. Masz linka..
S.E.V,
Mówiłem że rasa elfa jest dowolna ale z łukiem cz czymś tam też może być a zbroje hmmm niewiem wolałbym jakieś takie łaszki sexowne
Arkham,
Ok, skoro już ustaliliśmy jak bardzo ubrana ma być (docelowo wcale) to ustalmy co uważasz za elfa. Mroczny elf może być? I czy ma być z łukiem o opleciona jakimś zielskiem, czy ma mieć klasyczną zbroję fantasy (blaszane majtki i naramiennik:/). Bo rzucanie w kółko propozycji może być upierdliwe. No i może niech Sosen powie jaką tą czcionkę by chciał..
S.E.V,
Fajne ale mi chodzi oto żeby było całe ciałko a nie tylko skrawek wiem że narzekam
Pandora,



hY? ; P
S.E.V,
Napisy takie same jak poprzednio a wielkość dowolna
Pandora,
To jeszcze mi rzeknij, czy masz jakieś wymagania co do wielkości : p

I napisy jakieś? ; p
S.E.V,
No to opiszę.

Kolorystyka: Jakaś miłosna niewiem
Rasa elfki: Dowolna choć niemiałbym nic przeciwko Blood lub Night elfce z WoW ale powtarzam dowolna.

Jakaś sexowna pozycja byle by nie była całkowicie nago

To tyle
Pandora,
Hejże, panie od elfki, opisz mi dokładnie tą sygnaturę - to po studniówce albo jeszcze teraz coś wymyślę ; )
Sosna,
Nic nie szkodzi Wręcz przeciwnie, bardzo liczyłem, że ktoś zrobi mi w końcu sygnę, jeżeli chodzi o tą to mi się podoba, tylko ten napis troszkę nie pasuje, gdyby mógł być bardziej stonowany, tak żeby bardziej pasował do tła z budynkami

Edit: napis mógłby nawet nachodzić na tło

(Ale muszę przyznać, że jak na początek idzie Ci bardzo dobrze)
S.E.V,
Fajne fajne ale to jeszcze nie to ale trochę blisko już jest
Arkham,
Hmmm. Niedawno zacząłem się bawić Photoshopem i pomyślałem, że trochę praktyki się przyda. To tutaj jest bardziej własną praktyką niż spełnianiem zamówienia, ale jeśli komuś akurat się spodoba to zapraszam do korzystania. Byłby także szalenie wdzięczny za wszelkie rady i konstruktywną krytykę, gdyż, jak mówiłem, dopiero zaczynam...


By reqviemus at 2009-01-21


By reqviemus at 2009-01-21

P.S. Niestety nie zauważyłem, że zamówienie Sosny (Sosna?) było sprzed pół roku. Trudno. Może mnie to nauczy by patrzeć na daty wypowiedzi..
S.E.V,
Ja bym poprosił o jakąś sygnaturę z seksowną elfką niemusi być na golasa byle by miała trochę ciała odsłoniętego niestety niepodam materiału z jakiego chcę bo jakby to ująć ? a tak na necie niema czegoś co by mnie zadowoliło a jakiś napis hmmm SEV loves Elf female
Sosna,
Ja ponawiam swoją prośbę o sygnę z Assassin's Creed (coś w stylu tego co mam w avku), poprzednie zamówienie zostało niewykończone
^ZORG,
A ja bym poprosił o jakiegoś barbarzyńcę z toporem dwuręcznym ale takiego fajnego i...innego no i z moim nickiem (nie gustuje w zabawkach ani figurkach )
Wczytywanie...