Najładniejsza broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Pluton egzekucyjny został już wysłany

A statsy jakie ma ten pogrzebacz?
Godryk,
No sora niezalogowałem się wcześniej przeoczyłem to, prosze nie zabijcie mnie ale mam screena w zamian hehe
  • Dungeon_Siege_Screen___0003.JPG
Gość_Guest*,
A ja znalazłem laske coś w stylu light sabera świecącego na zielono, dodatkowo z tej ''laski'' kapie jakby zielone coś ahh... moze niedlugo screena zamieszcze ;p
PS. a tak na marginesie mozna by zamieszczać screeby swoich ulubionych przedmiotów co wy na to??
Ekhtelion,
Z takich fajowych przedmiotów to raz zdobyłem miłi łuczek. Przy trafieiu powstawało coś w rodzaju implozji rozmazujac co słabszych oponentów po scianach. Oraz taki śmieszny staff z główkami lwa na końcach. Ogólnie te efekty są miodzio a przynajmniej nie obciążają jakoś komputera.
Dany,
Witam. Zakładam taki temacik. Jaką mieliście broń z najładniejszym efektem graficznym (magiczną oczywiście )? W DS jest ich mnogość i są naprawdę ładne.

Ja miałem raz miecz dwuręczny, na czubku którego była kuleczka światła, od której odchodziły w każdą stronę cienkie promyczki różnokolorowego światła. Pięknie to wyglądało. Niestety screena nie mam. Ale może wy macie coś ciekawego?
Wczytywanie...