Metal Gear Solid - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Favar,
Ja powiem tak: Kojima jest legendą i w ogóle może pracować tylko dla fanów, ale z fabułą MGS4 przegiął. Musiałem obejrzeć godzinny dokument o poprzednich częściach serii aby zrozumieć fabułę 4. Ta seria jest jak telenowela...
Fodro,
taa mam jedynke i dwójke. Fajna gra. Jedyneczka nawe długa i fajna w niej zabawa. Jak popatrze na grafike z pierwszej częsci a na drugą to... heh różnica wielka ale nie ma się co dziwić przecież no tak po za tym bardzo fajna gra. Naprwde polecam tym co jeszcze nie grali. Nie będziecie się przy niej nudzić.
Sijansur,
Ja grałem w pierwszą część na PC. Rozwalił mnie motyw z pudełkiem, w którym można się ukryć Trzecia odsłona bardzo mi się spodobała, bardzo klimatyczna, szczególnie jak w buszu biegasz, brudzisz gacie błotem, te wszystkie kamuflaże no i liczne typy obrażeń (złamania, głębokie rany etc.). Super gra, ale jak ja to mawiam - szkoda życia na gry

Pozdrawiam
FurryThales,
Grałem tylko w 1szą część i to na PC. Gra zrobiła na mnie spore wrażenie, chciałem ukończyć całą ale... Jak był moment kiedy miałeś na sobie bombę, nie wiedziałem co zrobić :s A próbowałem różnych rzeczy, nawet w solucjach patrzyłem, ale to co tam pisali się nie sprawdzało...
Cielson,
anooooooo pan solid Snake wyrwał mi spory kawał czasu z życiorysu.... ale to za czasów PSX było...
na peceta to moim zdaniem nie ma sensu, chyba że padzior jest na składzie to jeszcze ujdzie...

Pozdro & Kłaniam sie
monty python,
Fajna gierka naprawde bardzo, bardzo cikawa - mam nawet zripowana- chyba 2 jak sie nie myle, na pc-eta, rozpakowywana bez instalacyjna wersja na 5 lub 6 plytach - jedyny feler to waga- po rozpakowaniu na twardzielu zajmuje okolo 5 gb ale warto bylo - bardzo polecam. Jednakze jak w kazdej platformowce troszeczke denerwujacy potrafia byc bossowie - bomber na wrotkach, jakis zmechowany kolo cos w stylu dr oktopusa ze spidermana.
Teraz czekam az wyjdzie (az ktos zripuje- bo w planach realise-u na pc nie ma i nie bylo) Snake Eater na pc- filmik imponujacy - akcja bedzie sie rozgrywala w lasach wietnamu - podobno by zregenerowac poziom zycia bedzie mozna lapac i zjadajac rozne lesne stworzenia- miodzio.
Az milo jest powspominac te smieszne wykrzykniki i znaki zapytania nad wrogimi osobnikami lub sluzacy za kamuflarz karton po owocach.
Ekhtelion,
Coś tam kiedyś grałem, ale to było dawno temu(grałem chyba w jakieś demo). Kojarzy mi się ta seria pozytywnie, mimo iż nie wiele grałem. Ciekawe, z wysoką grywalnością, jeszcze gdyby nie ta niska rozdzieloczość (chyba pozostałośc po konsoli) byłoby super.
Atis,
Zakładm, że chociaż parę osób na forum grało w którąś z odsłon tej kultowej już serii (Deunan, ty grałaś, sama sie nawet przyznałaś ). Co o niej sądzicie?
Wczytywanie...