Złote Dżojstiki 2012 rozdane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
@Withord "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona", można też zaliczyć "Mass Effect 3" i "Diablo III". Ja oczywiście wybrałbym "Risena 2", ale znając jego popularność, pewnie niewielu by miało podobne zdanie.
Withord,
Skyrim jako gra roku to bym się nie zgodził, ale RPG czemu nie? Wyszło coś ciekawszego w tym roku z tego gatunku?
A ja się cieszę, że nagrodę za najlepsze MMO zgarnął mój ulubiony tytuł.
Locke,
Najlepszy RPG i Gra roku "The Elder Scrolls V: Skyrim" to kpina, że ludzie dalej tą grę uważają za jakieś arcydzieło 21 wieku jest dla mnie zagadką. Z resztą wyników się zgadzam.
Lionel,
Z większością głosów się zgadzam albo przypuszczam, że są dobre, bo nie miałem okazji zagrać dłużej. Jedynie ten "Battlefield 3" mi nie pasuje. Preferuję "MW 3".
A tak prawdę mówiąc, to nawet nie zdawałem sobie sprawy, że Złote Dżojstiki istnieją ;D. Miła niespodzianka.
krzyslewy,

W tym tygodniu rozdano Złote Dżojstiki 2012, przyznawane najlepszym grom ostatnich dwunastu miesięcy (licząc od sierpnia, kiedy nominowano odpowiednie tytuły, wśród nich znalazł się między innymi "Diablo III" i "Mass Effect 3"). Pretendentów do wygranej było sporo, a kto wygrał? Tego dowiecie się w rozwinięciu newsa. Dodam tylko, że w tym roku swoje głosy oddało aż 4 miliony osób, co jest liczbą dwukrotnie większą niż w rok temu.

złote dżojstiki
  • Najlepsza przygodowa gra akcji: Batman: Arkham City
  • Najlepsze DLC: Portal 2 – Perpetual Testing Initiative
  • Najlepsza gra rozprowadzana cyfrowo: Minecraft (X360)
  • Najlepsza bijatyka: Mortal Kombat Komplete
  • Najlepsza gra na konsole przenośne: Uncharted: Złota Otchłań
  • Najlepsze MMO: World of Tanks
  • Najlepsza gra na smartfony lub tablety: Angry Birds Space
  • Najlepsza gra wyścigowa: Forza Motorsport 4
  • Najlepsze RPG: The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Najlepszy shooter: Battlefield 3
  • Najlepsza gra przeglądarkowa: Slender
  • Najlepsza gra sportowa: FIFA 12
  • Najlepsza strategia: Civilization V: Bogowie i Królowie
  • Najbardziej oczekiwana gra: GTA V
  • Najbardziej zapadający w pamięci moment: The Elder Scrolls V: Skyrim – Gardziel Świata
  • Gra roku: The Elder Scrolls V: Skyrim

Niestety, wśród laureatów nie znalazł się "Wiedźmin 2: Zabójcy królów". Najbardziej właśnie za polską produkcję trzymałem kciuki. Wszystkich nominowanych znajdziecie pod tym adresem. A wy jaką grę upatrywaliście w roli jednego z wygranych?

Wczytywanie...