Ultima Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_methadon*,
Zapraszam was na strone serwera Alexandria, dawny projekt Kraina Umarłych oraz Kraina Snu.

http://krainaumarlych.pl/
Gość_voicer*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Voicer dnia wtorek, 6 listopada 2012, 18:38 napisał

A ja gorąco polecam Clair's Lair najstarszy shard w Polsce, otwiera się na graczy zagranicznych. Startujemy już w tą niedzielę, 11/11/2012 o godz. 11. Każdy startuje od zera, będzie full WIPE.

Gra jest zupełnie darmowa - zachęcam do gry, spodziewamy się wysokiego online już na starcie.


a i jeszcze link http://www.uo-cl.com/pl
Gość_Voicer*,
A ja gorąco polecam Clair's Lair najstarszy shard w Polsce, otwiera się na graczy zagranicznych. Startujemy już w tą niedzielę, 11/11/2012 o godz. 11. Każdy startuje od zera, będzie full WIPE.

Gra jest zupełnie darmowa - zachęcam do gry, spodziewamy się wysokiego online już na starcie.
Gość_Ferdi*,
Ja swoją drogą polecam shard Endore Middle Earth, jeżeli ktoś lubi poklimacić w najczystszym tego słowa znaczeniu. Jest to shard pure RPG (jak najwierniej odgrywamy stworzoną przez siebie postać, włączając w to mowę, zajęcia itd.) oparty na twórczości J.R.R Tolkiena. Każdy, kto chodź by lubi Władcę Pierścieni (zarówno książki jak i film] powinien zajrzeć, bo znajdzie tam wszystko, czego potrzebuje. Miła atmosfera, ciągle rosnący online, profesjonalni skrypterzy...

Adres: http://endore.pl/

Serdecznie polecam.
Gość_Piechu*,
Polecam shard www.nelderim.org
Coraz bardziej się rozwijający, gra coraz więcej graczy, jest nowa dobra ekipa. A przede wszystkim świat magiczny. Nowa mapa itd. Ale co najważniejsze to Ultima
W dzisiejszych czasach ciężko znalesc odpowiedni polski serwer, ale nelka moge jak najbardziej z czystym sumieniem polecić )

Starzy wyjadacze UO, łączcie sie! Wróćcie i pograjcie ;p!
Gość_Rademenes*,
Troszke odswierzymy temat. Goraco zapraszamy na nowy serverek Devision. Jest to server oparty na wlasnych scryptach. Szybki trening postaci pozwala nam wlaczyc sie w zycie servera po niedlugim czasie od rozpoczacia gry. Zbalansowany system lootu z potworkow pozwala w miare dobrym czasie zebrac ekwipunek ktory pozwoli nam sie dobrze bawic.
Oprocz tego do dyspozycji graczy Newbie dungeon gdzie mozna zebrac czesciowe LRC.
Server w stanie testow Beta, za jakis czas konkretne odpalenie, po czym dostepne beda championy i inny rzeczy. Teraz juz online 20-30
Po testach skile ani itemki nie beda kasowane. Ekipa servera ladnie pracuje, co pozwala wierzyc iz zabawa na serverku bedzie owiana przeroznymki questami i eventami, PvP jak i PVM. Pozdro

Stronka servera : http://uodivision.pl
Forum servera : http://forum.uodivision.pl

Zapraszamy
Sosna,
Grałem jak na razie mało, ale gra wygląda zachęcająco i ciekawie, z tym, że czuję się w niej całkowitym noobkiem
Kirill,
Nie ma sprawy Powodzenia Potem napisz jak możesz wrażenia bo może sam bym sobie znów pograł w Ultime
Sosna,
THX za pomoc, udało mi się założyć konto na Moongate
Kirill,
No to właśnie Kraina Cienia. Jeśli chcesz grać tam też fabularnie bo za to dostajesz PDki i dokupujesz staty. Możesz się nawet bardziej wypakować na tym niż zwykłym rozwijaniu statystyk mechanicznie. Choć taka rada, że najlepiej do 49% walić mechanicznie a potem pakować PDki. Tylko jak mówię, tu jest wręcz nakaz grania fabularnie, aby to było zbalansowane czyli np 3 godzinki mechanicznie ale żeby też 3 godziny potem fabularnie. Wiadomo, że MG tak nie patrzą wszystkim cały czas na ręce ale jak już przyłapią to kary są surowe

A jeśli coś takiego Tobie nie odpowiada to polecałbym po prostu Moongate, chyba już 2 jest nawet. W końcu to największy Shard i mają takie zastępy programistów, że ostro wybajerzyli mechanikę.
Sosna,
ThX, tak sądziłem
A poleciłbyś mi twój ulubiony serv ???
Kirill,
No na globalu to masz 2 tygodnie ale np ściągasz sobie ultimę, wchodzisz na prywatny serwer a w Polsce jest ich sporo, dla przykładu Kraina Cienia gdzie serw nastawiony jest na odgrywanie, ściągasz pliki ze stronki, podmieniasz i możesz grać za darmo. Nie musisz oczywiście na KC, wybór jest jak mówiłem dość duży
Sosna,
(Wiem, że temat stary, ale nie chcę zakładać nowego, bo mam małe pytanie)
Czy ta gra jest darmowa ??? Bo słyszałem, że niby tak, ale gdzieś na stronie UO było napisane, że jest ona za darmo przez pierwsze 2 tygodnie
Czy tak jest tylko na Globalu i trzeba grać na prywatnych servach ???
Shadowdale,
A ja gram na night Vision i cóż, myślałam o zmianie shardu, może na Mysterious World. Ale na razie jakoś żyję. Chciałam zmieniać ze względu na ludzi, lecz jeśli eksportowaliby mi postać, bo nie chce mi się od nowa jej tworzyć... A więc raczej zostanę i będę mieć siostrę jeszcze
Gość_Eye*,
Tylko nie Moongate! Od wielu miesiecu serwer jest się stacza i obecnie grają na nim nooby i ci z co nie mają na co kasy wydawać. Propaganda shardmastera, który na UO zna się może takim, jakie było pare lat temu, ustawianie serwera nie aby był przyjemny w grze tylko jak najbardziej dochodowy - złotówki kosztem rorywki graczy, masa gówniarstwa, fatalny poziom rozgrywki i ciągłe zmiany pod donate tak psują grę, że naprawdę błędem jest próbowanie grać na tym serwerze. Jak ktoś niewierzy - niech pogada sobie z dziesiątkami ludzi, którzy opuścili ten syfny serwer. Polecam Demise albo UODreams - zgaraniczne serwery. W Polsce nie ma na razie dobrego nieklimatycznego serwera UO.
huberthc,

Cytat

O Moongate słyszałem że poziom ekipy upadł przed paroma miesiącami i ogólnie zeszło na psy ale to i tak chyba najlepszy polski shard.


Więc tak, znam WSZYSTKICH z ekipy (3 osobiscie ) moongate i gram tam od poczatku jego istnienia i jakos nie zauwazylem, zeby cokolwiek zeszlo na psy. A liczby mowia same za siebie -> ilosc graczy online ciagle rosnie. Nie bez przyczyny moongate bije sie z shardem DEFIANCE o 2 miejsce na oficjalnej międzynarodowej topliscie freeshardów. Ekipa jest naprawde ok, serwer jest bezlagowy i rozwija sie szybko. Same plusy
Musashi,
Szybkość wzrostu skilla jest w 100% ustawiona w skryptach serwera. O DM i innych "klimatycznych" shardach słyszałem same złe rzeczy a ty mi do tego dodajesz że przyjmują tylko "odpowiednich" ludzi. No comments. O Moongate słyszałem że poziom ekipy upadł przed paroma miesiącami i ogólnie zeszło na psy ale to i tak chyba najlepszy polski shard. W UO aktualnie nie gram - zabieram się za NWNa - ale swego czasu byłem na tej scenie bardzo aktywny - miałem nawet własny shard z tym że nie mieliśmy serwera, a jak hostować ma gracz 10h dziennie na prywatnym kompie i takim też łączu to szkoda gadać - RunUO nie pociągnie za długo. Ponoć Anarchy Online jest godne uwagi (jeśli się ściągnie klienta, zarejestruje konto i je odpali do 15 stycznia można grać za free do końca roku) ale nie mam ostatnio za dużo czasu na MMORPG tym bardziej że zawsze nie może mi wystarczyć sama gra i muszę od razu się na całego angażować (tak samo w RL - ciąży nade mną klątwa MG -_-). Do wolnie rosnących skilli jestem nastawiony bardzo pozytywnie - większą wagę się przywiązuje do postaci którą się trenowało przez 4 miechy niż taką ktora stała się ideałem przez 4 tygodnie, choć łatwo ją stracić jeśli na serwie nie ma prawdziwej kontroli bezmyślnych PK.
Devilus,
Chyba nie. Wydaje mi sie, ze szybkosc koxowania jest ustawiona na servie, bo na niektorych naprawde szybko sie do gm dochodzi.
Ekhtelion,
Na DM liczba graczy wynosi ok 100-130 więc nie jest tak źle. A przynajmniej gra sie bardzo klimatycznie i ludzie sa świetni. Nie ma żadnych kretyńskich zagrywek ani 10-latków którzy chcą sobie poużywać. Jak sie przeczyta regulamin i w miare go przestrzega to nikt sie nie będzie czepiał twojego konta. A co do koxu to hmmm to chyba nie zależy spcjalnie od rygoru na serwerze. Chyba wszędzie tak samo rozwija sie postać. Prawda?
huberthc,
ale z drugiej strony, 1)bardzo latwo pozegnac sie z kontem 2) kox postaci zabiera duuuuzo czasu i jest pracochlonny (codziennie po kilka h idiotycznego powtarzania tej samej czynnosci) 3)w porownaniu do mg to dm ma teraz malutenko graczy na moongate wczoraj odnotowano rekordowa ilosc 198 graczy online naraz
Wczytywanie...