Poważny problem z grą wieloosobową - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mistrz Krezysztof,
A ja mam podobny problem.
Mianowicie kiedyś grałem w Newera u babci bo mi komp nie działał i zacząłem grać na necie. Jak mi kompa naprawili to WYINSTALOWAŁEM grę i zainstalowałem ja sobie w domu.
Efekt: loguję się i nie pokazuje mi serwerków
Gość_Guest*,
Platynowa edycja to wydatek około 50zł nie pamiętam dokładnie, ale coś koło tego wydałem.
Co do tego cd-keya to cd-projekt daje drugą karteczkę z kodem na rejestrację w ich serwisie i zapewne ją wpisałeś i teraz skontaktuj się z cd-projekt zalogowany na konto z którego wpisałeś numerek rejestrujący co do tej gry, podejrzewam że wtedy dystrybutor da ci nowy sprawny CD-key. Bo jakoś cd-projekt jako wydaje się być najbardziej dbającym o klientów polskim dystrybutorem. Nie tak jak Cenega, która po pół roku nie wypuściła patcha do polskiej zbugowanej wersji age of pirates, które defakto wydała jak jeszcze była w wersji beta . Cd projekt z kolei zapomniał w medievalu wysłać mapek, ale dosłał je potem pocztą więc szacunek.
A edycja diamentowa jest śliczna miła i świetnie się instaluje, ponieważ cały pakiet naraz, nie trzeba instalować trzech części z osobna, jeden setup i po kłopocie tylko cd-keye trzy.
Divrilion,
Ile ma kosztować ta Platynowa Wersja ?
Angela,
pewnosci nigdy niema wiem tylko tyle ze angielska platynowa edycja juz jest dostepna w sprzedarzy
Rincewind,
Angela a masz pewność, że polska platynowa edycja będzie? Bo wiesz jakoś ostatnio trochę straciłem zaufanie do CD Projekt .
Angela,
wlasnie chodzi o to ze niewiem kiedy bedzie bo wersja angielska platynowej edycji juz jest dostepna tak przynajmniej pisze na oficjalnej stronie nwn natomiast o polskiej wersji na stronce cdprojektu jeszcze nic nie pisze
Rincewind,
Rzeczywiście niezły dół Artas . Wtopa na maxa. Mieć oryginał i nie móc śmigać po necie.

Angela kiedy ma być ta platynowa edycja i za ile? Też może sie skuszę bo mam pirata, a HoU nie mam w ogóle. A może masz linka odnośnie tej platynowej edycji, to jakbyś mogła to podaj . Dzięki.
Artas,
Ależ ja zrozumiałem o co ci chodziło.... :wink: Przesrana sprawa,czy naprawde jedynym wyjsciem jest kupno tej samej gry?Jak tak to ale porażka :563: No cóż,sie mowi "przyroda"......dzieki za informacje.....
Angela,
heh wiesz mi chodzilo raczej ogolnie ze niebardzo sie ludzie podziela orinalnymi cdkejami ja mam narazie pirata bo czekam na platynowa edycje ;] a jesli masz orginal to sa tylko 2 mozliwosci albo jak komus porzyczales to ktos zarobil bana albo ktos mial farta i trafil twoj cdkej kejgeneratorem ;] bo znam takie przypadki
Artas,
Jak pisalem wczesniej mam oryginal!!!!!!!!!!!!Tylko pozyczylem gre komus i mi pudelko rozpiepszyl.i naprawde az taki wielki problem z tym cdkeyem jest?Ja swoje oryginalne z dodatkow moge np dac........... :? Wiec jeszcze raz prosze o cd key :cry:Przeciez nie bede kupywal jeszcze raz tej samej gry po to zeby miec cdkey,zrozum ktos i help!!!!!!!!!

[ Dodano: 11-10-2004, 18:21:41 ]
A jak juz naprawde nikt mi nie moze podac seriala to co ja mam teraz zrobic w takim wypadku.Wie moze ktos???????
Angela,
sloneczko cdkeja orginalnego tobie raczej nikt nieda ;] jesli chcesz grac po necie kup orginal ;] najlepiej platynowa edycje ktora ma niedlugo wyjsc i zawierac bedzie nwn + sou + hotu ja juz mam kasiorke przygotowana
Artas,
Czy moglby mi ktos podac ten cdkey ktory sie dostaje przy kupnie gry???????
A ktory wpisalem wyglada tak:
qfetm - mpu3x - dn6ff - mhfda - ywara - 4hmpe - rdjtg
Mam nadzieje ze nie macie takich bo wtedy juz wogole nie bede wiedzial co robic :566:
Rincewind,
Ludzie przecież jak wpisze takiego zciągniętego cd-key'a to chyba logiczne, że tym bardziej na tym cd-key'u nie zagra przez neta .
olo,
Wystarczy ze wpiszesz w goglach cd-keye i ci znajdzie strony z cd-keyeami :wink: a JAk ci sie nie uda znalezc to ci sam poszukam:)
Artas,
O! Możliwe.Mogłabyś mi podać cdkey do NWN......Proszę....... :wink:
Angela,
a moze cdkej ktorego uzywasz zostal zbanowany ?
Artas,
Własnie ze nie.Wpisuje przeróżne nazwy użytwkownika i nic.Za kazdym razem to samo.Naprawde nie wiem o co chodzi...
Nazin,
Czy zawsze wpisujesz tą samą nazwę użytkownika, bo jak tak to może jest już ktoś o takim samym nicku i dostał bana
Artas,
Witam!Mam naprawde wielki dylemat.Nie moge grać w necie!Za każdym razem kiedy tworze nowe konto i gdy klikam "ok" to wyskakuje mi napis "zbanowano cie".NIewiadomo ile razy probuje to zawsze to samo.Dziwne to bo kiedys normalnie moglem sobie tworzyc konto i grac w necie.Odinstalowalem i zainstalowalem juz gre na nowo i oczywiscie mam oryginal.Naprawde jestem bez mapy i dostaje juz cholery.........HELP!!!!!!!!!!!!!!! :567:
Wczytywanie...