Wampiry i wilkołaki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

indignus,
Nie trzeba mieć żadnego dodatku. A zadanie zaczyna się jeśli mnie pamięć nie myli nie na moście, a w Megatonie, w barze Moriartiego. Siedzi tam sobie taka dziewczynka, która daje nam list do mamusi i tatusia... Idziemy dostarczyć list - w ten sposób znajdujemy ów most - i zaczyna się zabawa. Cały łańcuszek zadań.
Czarny Kruk,
Ale to jest , chyba jakiś dodatek , bo jakoś mnie się nie wydaje , że jest coś takiego .
Chaaber,
A kłamstwo, bo w III jest jedna przygoda, w której napotykamy na wampiry, ale jest to dość specyficzne nawiązanie. Nie psuję zabawy polecam poszukać samemu, powiem jedynie, że misja zaczyna się na pewnym strzeżonym moście
Gość_deepack99*,
Nie we wszytskich częściach Fallouta jakie wyszły nie ma wampirów ani wilkołaków są tylko napromieniowane Ghule...
Jeździec Apokalipsy,
Witam. Nie wiedziałem czy założyłem temat w dobrym dziale ale chyba tak. Mam pytanie do ludzi którzy przeszli wiele razy grę. Czy w sadze Fallout występują wampiry i wilkołaki? Albo coś na ich podobieństwo jak np Yao Guai. Dzięki za wszelkie informacje na ten temat. Pozdrawiam.
Wczytywanie...