Ocena - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Lokacje są przyjemne dla oka. Te pustynie, śnieżne ostępy i górskie szczyty z domieszką wilgotnych jaskiń - miodzio.
Co do długości gdy, to jest ona zbyt krótka. Tylko 2 akty + przerywnik.
Rozgrywka mogła bybyć trudniejsza dla postaci epickich, które zaimportowaliśmy z podstawy, bo przemierzyłem całą krainę jak piorun moim Bardem.
Ocena 8/10
Darnith,
Ja nie zgodzę się z niektórymi. SoA jest bardzo dobrą grą i bardzo fajnie się gra...

A co do lokacji to według mnie nie są wcale takie złe...
Jeśli chodzi o długość to też w sumie tak w sam raz.
Podsumowując: 9/10 !!
STUG,
Ehhh,ja dałbym 6/10,niezbyt mi sie spodobał,jest banalnie prosty jeśli gramy postacią z oryginału,pozatym wiele lokacji było zrobionych na odwal się,tak mi sie wydaje ,zdecydowanie za krótki,nie postarali się jedynie fabuła dobra,zresztą jak w każdych tego typu grach
Pozdro
Vardamir,
SoU jest najlepsze w 1 akcie, zimowe krajobrazy są najładniejsze. Co do HoTU niby też fajne ale za bradzo mi plascape przypomina. Mam pytanie, czy Planescape od razu był w tym samym świecie umieszczony, czy dopiero pózniej wpadli na to żeby te dwie gry połączyć?
Sensei_BJ,
NWN to wypas, a co dopiero będzie jak pojawi się NWN2!?
Pierwszy dodatek dodał małe co nieco, ale zbytnio mnie do siebie nie przekonało, za to "Hordes of the Underdark" to nie lada wyczyn. Te potężne przedmioty i możliwość umagicznienia broni, byłem pod wrażeniem widząc że można stworzyć miecz oburęczny +20!!!
Gość_Anonymous*,
no niestety z tymi labiryntami to ię nie popisali
Angela,
moze i bylby fajny gdyby byl : dluzszy, trudniejszy i przedewszystkim bardziej roznorodny a nie pod koniec co chwila jakis durny labirynt ...
Gość_Anonymous*,
z tym się zgadam ale jakoś SoU przypadł mi do gustu
Angela,
przecierz sou jest gorszy od zwyklego nwn i jest banalny przelecialam przez niego jak burza nawet najemnika niebralam no potem sie dikin do mnie przylaczyl
Gość_Anonymous*,
no coż mi tam SoU się spodobał
Nazin,
no dokładnie ale za to hotu to jest wyjebiste :DDD
Angela,
SoU jest baznadziejny i zalosny a z tymi labiryntami to maja chyba jakas obsesje bo sie w nim od nich roi - ogolnie dno prestizowe klasy to chyba jedyny + w tym dodatku :]
Nazin,
Dokładnie żeby zrozumieć HotU trzeba wpierw przejść całe NwN i SoU, a tak po za tym sądze że wyjdą jeszcze jakieś dodatki ponieważ w menu Nwn jest jeszcze miejsce na jakieś dwa a po za tym przy tworzeniu modułów na samym początku bez żadnych dodatków można było usatlić poziom jakiejś postaci na 40, a tyeraz z HotU poziom postaci może wynieść nawet 60 co oznacza że prawdopodobnie wyjdzie jeszcze jakiś dodatek
Gość_scatio*,
Dokładnie cała seria jest udana wreszcie jakiś RPG w, którego można pożądanie pograć bo Baldur's Gate nie można przecież wiecznie przechodzić. A tak poza tym nie wiecie czy będą jakieś inne dodatki oprócz SoU i HotU?
Gość_Anonymous*,
Cała seria jest udana. Właśnie zabrałem się za SOU. HotU mam ale na razie nie grałem. Chcę przejść pierwszy dodatek - no i z tym mam mały problem zastopowało mnie w jaskini koboldów (nie mogę wejść do drugich drzwi, klucz ma mieć do nich jakiś kobold zarządca ale ja takiego nie znalazłem) i tak już zostało.
Nazin,
a grałeś w HotU? to jest dopiero wypas
Gość_scatio*,
Wreszcie można korzystać z ekwipunku towarzyszy, nowe klasy postaci, nowe czary... jak dla mnie wypas
Nazin,
Co sądzicie o tym dodatku :?:
Wczytywanie...