Druid - dodatkowe zwierzęce kształty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Armando,
W IWD2 chyba po prostu jest błąd i druid formę niedźwiedzia dostaje na 10, a nie 9 poziomie (za każdym razem jak grałem to tak miałem).
DeBe,
Jestem obczajony w grach na zasadach D&D, więc zdaję sobie sprawę, że druid winien mieć wysoką mądrość. Mój aktualnie ma 21 punktów. Mam już 2 punkty przeznaczone na ten atut i boję się, że jak przeznaczę trzeci to będę mógł się przemieniać najwyżej w panterę (czy co on tam ma na około 15 poziomie). Szukałem w internecie i kilka osób również miało ten problem, ale tylko jedna znalazła rozwiązanie: otóż gość dostał możliwość przemiany w niedźwiedzia dopiero na 10 poziomie (mimo iż powinno się dostać taką umiejętność na dziewiątym)... zobaczymy czy i u mnie wystarczy poczekać 1 poziom.
Sosna,
"Dodatkowe zwierzęce kształty", to atut zwiększający liczbę możliwych przemian na dzień, więc tak być nie powinno, mam jednak pewną koncepcję, jeżeli nie jest to bug, to może wpływ na to ma twoja Mądrość (cecha kluczowa Druida jeśli dobrze pamiętam), możliwe, że masz jej zbyt niską wartość przez co dostajesz karę -1 do przemian, więc nowa przemiana dostaje wartość 0, zaś wzięcie atutu zwiększa tą liczbę do 1, to jednak tylko teoria, szukałem w necie i na nic podobnego nie natrafiłem (szukam tutaj analogii do czarów).
DeBe,
Mam problem z przemianą druida w zwierzęta. Otóż z początku wszystko było cacy: druid od piątego poziomu dostał umiejętność przemiany w dzika, a od siódmego w wilka. Problemy zaczęły się od poziomu 9, kiedy to natura obdarowuje nas mocą przemiany w niedźwiedzia. Przynajmniej tak być powinno, bo u mnie tej umiejętności nie ma. Dopiero jak wezmę atut dodatkowe zwierzęce kształty, jestem w stanie zamienić się w miśka. Niestety kolejnej przemiany (chyba w monstrualnego niedźwiedzia) też nie ma... dopóki nie zainwestuję następnego punktu we wcześniej wspomniany atut (co jest zresztą denerwujące). Czy tak powinno być? To błąd?
Wczytywanie...