Drakensang online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

malux,
Gra na prawde przyjemna, ale po pewnym czasie nie płacąc złotówek zaczyna się robić ciężko.
Sosna,
Zarejestrowałem się z ciekawości i trochę pograłem. Ogólne wrażenia pozytywne, przyjemna dla oka grafika. Mnie Drakensang zupełnie nie przypadł do gustu, jednak Drakensang Online, to gra zupełnie inna, ja powiedział Courun niekiedy przypominająca Diablo, bądź co bądź jest to gra h&s. Jeżeli ktoś szuka gierki na zabicie czasu, to warto zagrać, darmowa, nic nie trzeba ściągać. Misje są jednak o fabule nie ma co tutaj mówić, bo po prostu jej nie ma. Sądzę że wejdę na nią od czasu do czasu, ale regularnej gry raczej nie będzie.
Courun Yauntyrr,
Gram, chociaż są to bardziej zrywy niż systematyczne ulepszanie postaci. Założyłem konto zaraz po starcie gry i od tamtego czasu wiele się zmieniło - momentami na tyle dużo, że po odpaleniu nie bardzo umiem się odnaleźć w mrocznych monetach czy innych dobrach.

Ogólnie grafika fajna, jak też gra momentami przypomina D3. Ogólnie jednak wkrada się monotonna rozgrywka i pytam sam siebie - gdzie tu fabuła?
krzyslewy,
http://www.drakensang-online.pl/
Gra w to ktoś? Przyznam, że całkiem dobra gra (z niezłą grafiką i na przeglądarkę!) podobna do Diablo. Na razie są tylko trzy postacie do wyboru (strażnik lasy, czarodziej kręgu i rycerz zakonu smoka), ale niedługo ma być ich więcej (tak jak lokacji, przeciwników..., bo wszystko jest rozszerzane). Dużo broni, łatwe i przyjemne wbijanie lvl i ładne dla oka lokacje - to najlepsze aspekty tej gry. Przeciwnicy też są różni i fajnie się gra z kolegą. Z czasem jednak gra zaczyna nudzić.

PS: Jak ktoś stworzy postać to nie może jej zmienić, więc radzę się namyśleć nad wyborem klasy. Ja gram Strażnikiem lasu.
Wczytywanie...