Pierwsze wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diego19,
Jak pożyczyłem gothica n k to odrazu mi sie oczy zaświeciły chociaż już mam gothica 3 to itak lubie noc kruka
Nazin,
taaa z G3 no ale do g3 to nawet w niemieckiej wersji jeszcze trzeba będzie poczekać, a dokładna premiera jest 31.03.2005 :evil:
Medivh,
No mnie chodziło, żę szybciej pogramy w Niemiecką G3 niż w Polską G:NK Oby tak nie było. Ale skoro znamy dokładną datę premiery olskiej wersji - to jaka ona jest :?: Bo ja wiem tylko, że wyjdzie w pierwszym kwartale nowego roku.

ps. Może od razu zrobimy temat "Pierwsze wrażenia z G3" :?:
Rincewind,
Dokładnie Olo. Angela znowu ma rację. Tylko my Polacy musimy czekać. A pamietam jeszcze, jak sie mówiło, że polska Noc Kruka wyjdzie na pewno szybciej niż na zachodzie (były nawet pogłoski, że na zachodzie nie wyjdzie), no ale cóż...
Angela,
sorry ale mam takie male ale :mrgreen: a mianowicie premiera gry miala miejsce juz ok roku temu !!!!!!!!!!!!! :evil:
olo,
Poprawka, znamy dokładną date, ale imć data może ulec zmianie a co do pierwszych wrażeń to takowy temat powinien powstać dopiero po premierze gry no nie??chyba , że ktoś grał w Szfabską wersje w co wątpie...
Medivh,
Nasze wrażenia są nijakie Rincewindzie. 6 X myśleliśmy że G:NK wyjdzie 15 X, a teraz to nawet nie ma dokładnej daty. Fajnie by było powiedzieć o wrażeniach ale ten temat chyba jeszcze sobie poczeka parę miesięcy. (Ale mu to nie zaszkodzi bo czeka już ponad miesiąc).

ps.Pewnie, że chętnie poczytamy o wrażeniach z G:NK (o ile szybciej nie pogramy w Gothica 3 ).
Rincewind,
Jak Angela powiedziała Gothic II Noc Kruka ukaże się w sklepach lada dzień ( 15 X ). Cóż więcej mogę powiedzieć? Temat mówi sam za siebie . Jak już się dorwiecie do tej gry, piszcie o swoich pierwszych wrażeniach. Na pewno chętnie poczytamy.
Wczytywanie...