Dawnguard - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Grałem i nawet napisałem recenzję, dostępną tutaj. Zdania przez ten czas właściwie nie zmieniłem. Grało się fajnie jako wampir, ale jako Obrońca Świtu to już nudno i powtarzalnie. Dodatek dobry, ale forma wampira istotnie przesadzona, zaś porażką okazała się liczba błędów, na które się natknąłem. Dopiero kody i poprawki fanowskie pozwoliły mi ukończyć ten tytuł grając zmodowaną w pełni postacią.
Ven'Diego,
Jeśli chodzi o "łowców wampirów", to prócz kilku nowych itemów mają mało do zaoferowania. Znów wampiry moim zdaniem są zbyt "przekoksane". Transformacja to taki trochę god mode.
FilipSid-Archer,
ja gralem! I calkiem fajne. Na PC jak cos i gralem i wampirami i downguardem i powiem tak : kto lubie sredniowieczny klimat mrocznych intryg : do wampirow! Lubisz ratowac swiat lub odkrywac technologie lub byc kims w rodzaju "Faceta/Kobiety w czerni" ktorzy po cichu zgarniaja niebezpieczenstwo to straz switu.
Jeździec Apokalipsy,
Witam. Czy ktoś grał może w dodatek do Skyrima? Chyba jak na razie wyszedł tylko na Xboxa. Może ktoś grał i podzieli się odczuciami z gry.
Wczytywanie...