Gry z motocyklami... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Krix,
Czy GTA się liczy? Przyznam wiele części miało problemy z modelem jazdy (i wypadkami) ale dodatek do IV trochę to zmienił i ogólna fabuła losów gangu motocyklowego i cały klimat tego były świetne. Polecam. Sportowych nie znam. Nie pomogę.
Sosna,
Udało się komuś odpalić Road Rash'a na win7 64-bit?
Medivh,
Proszę was...

Elastomania - i wszystko jasne



I oczywiście nie można zapomnieć o:

Harley Davidson: The Road to Sturgis - jedna z moich wspaniałych gier dzieciństwa, którą wspominam z nieskrywanym sentymentem. I ta muzyka z intra, ach.

Bard Card,
Road Rash'a szukałem ze 2 lata bo kiedyś grałem ale zapomniałem tytułu a naszło mnie na stare gry a wiec dziękuje za przypomnienie mi tytułu Wiktulowi
Wiktul,
Full Throttle - bardzo mało znana gra Lucas Arts, bardzo ciekawa konwencja, polecam.



Road Rash - tu witamy z kolei niejakie Electronic Arts, oferujące nam wspaniałą rozrywkę z pałowaniem, butowaniem i traktowaniem łańcuhem innych użytkowników ruchu.

Courun Yauntyrr,
Moto GP2. Grałem sporo czasu, co prawda momentami arcadowa i granie na klawiaturze było ciężkie, ale miło wspominam.
Bard Card,
Witam. Założyłem ten temat abyście mogli wypowiadać się o grach z motocyklami które znacie, i polecacie w nie zagrać.
Wczytywanie...