Hellfire - klonowanie potworów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Od dawna doświadczam buga, którego opisu nie znalazłem jak dotąd w necie - wielokrotnie podczas walki wręcz uderzany przeze mnie potwór zmienia się nagle w 2, 3 potwory, podobnie jak w "Diablo 3" robią to unikalni przeciwnicy o zdolności Iluzjonista. Jednak tutaj jest to po prostu bug - walniesz w Arcylicza, wyskakują z niego 3 kolejne i rozbiegaja się po kątach. Dorwiesz jednego - ten też potrafi się rozmnożyć.
Nie jest to reguła, nie dzieje się tak zawsze, ale relatywnie często. Nie ma tu żadnego klucza - tylko przy walce z shiftem, tylko przy walce mieczem ani nic podobnego, dzieje się to w różnych miejscach, okolicznościach, z różnymi potworami. Byłbym machnął ręką, ale niestety za zabite "klony" nie dostaję expa. Nie jest to pierwszy raz, gdy mam taki błąd, reinstalki ani wersje Windozy nie mają nic do rzeczy, podobnie jak sama oryginalna płyta.
Nie wiem, czy "Awakening" rozwiązuje ten problem, ale i tak nie mam ochoty go instalować, bo do modyfikacji tego typu jestem raczej niechętny.

Ktoś zna problem i wie co z nim zrobić?
Wczytywanie...