Poruszyć niebo i Skyrim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bhaal998,
Co do pierwszego to na angielskim wiki o TES znalazłem koda więc ok.

Co do 2 to nie wiedziałem o tym i popróbuje tak dzięki. Za rezygnacja z jakiegoś questa nie cofa "licznika" tych kłestów w danym mieście? I czy w Pękninie też będzie quest dodatkowy?

3. Ok czyli wygląda na to, że to jest do postawienia na półkę.

[Dodano po 2 godzinach]

Ok już wykonałem wszystkie zadania dla gildii złodziei. Dzięki jeździec za poradę.

Temat można zamknąć czy co tam chcecie.
Jeździec Apokalipsy,
Co do kamieni... to misja uaktywnia się po odnalezieniu pierwszego klejnotu. Pokazujemy go Vex i dostajemy misję żeby odnaleźć wszystkie. Jeśli nie jesteśmy w Gildii Złodziei dostajemy misję żeby zostać pełnoprawnym członkiem GZ. Wydaje mi się że musisz poszukać kodu na zakończenie questu lub na rozpoczęcie misji z odnalezieniem korony.


2 pytanie. 1 specjalna misja udostępnia się po przejściu 4 albo 5 misji w danym mieście. Czasem dostaje się te same zlecenia i jak je wypełniasz to się nie liczą. Musisz brać od Vex i Delvina inne questy. Zapisuj na kartce jaki miałeś a jaki nie. Jeśli się powtórzy to zrezygnuj i poproś o nowe. Też miałem tak na początku.


3 pytanie. Nie wiem czy da się przekuć. Możliwe że to easter egg. Ja coś podobnego miecz znalazłem w ciekawostce dotyczącej Króla Artura.
Bhaal998,
Mam buga w misji na kamienie barenziah. Nie nie chodzi o to, że nie umiem ich znaleźć, bo jest tony poradników na ten temat. Nie chodzi także o to, że mi jeden kamień zniknął, ponieważ przywołałem se kodem kamień i zaliczyłem kodem ten warunek misji.

Chodzi o to, że po zaliczeniu warunku znalezienie 24 kamieni mówi mi, że mam pogadać z Vex, tylko że ona nie ma żadnych nowych opcji dialogowych na ten temat. Za to mam dalej niezaliczony warunek misji "Zostań pełnoprawnym członkiem gildii złodziei" mimo że nim jestem, a nawet jestem dowódcą (jestem na etapie, że do Banii wprowadził się kowal)

Tu pytanie. Jak zaliczyć ten warunek misji/ jaki jest kod na jego zaliczenie/ jak zmusić Vex, aby dała mi kolejny etap tej misji?


Z góry dzięki za pomoc.


PS Jeszcze jedno pytanie: Co jaki czas dostaje się misje gildii złodziei na "podbój miast"? (takie misje specjalne od Delvina) I da się to przyśpieszyć? Bo średnio muszę robić 15 powtarzających się misji, żeby zacząć specjalne.

[Dodano po 21 godzinach]

Widzę, że nikt nie odpisał. Może to i dobrze, bo jest jeszcze jedno, na pewno ostatnie pytanie:

Gdzieś podczas swojej podróży znalazłem dziwny przedmiot:

Rękojeść złamanego miecza (chyba stalowego) - po co to jest i jak to skuć jeśli się da?
Wczytywanie...